AK PARTİ

19 Şubat 2019 Salı

Fatih Çetinkaya

2’si Afgan 8 kişi uyuşturucudan gözaltına alındı

2si-afgan-8-kisi-uyusturucudan-gozaltina-alindi

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor.
09 Ekim 2018 Salı 20:04

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından merkezde park ve bahçelere yönelik yapılan rutin kontrollerde Afgan uyruklu iki şahsın yapılan üst aramasında; 3 adet fişek halinde 3,05 gram afyon sakızı ele geçirildi.

Konu ile ilgili yapılan tahkikatta şüpheli iki şahıs Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti yapmaktan adli mercilere sevk edildi. Şahıslardan biri çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konulurken, diğer şahıs adli kontrol şartı ile serbest kaldı.

Yine, sokak satıcılarına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde uyuşturucu madde sattığı tespit edilen 6 şahsın yapılan üst aramasında; 12 adet ecstasy hap, 2,21 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Konu ile ilgili yapılan tahkikatta şüpheli altı şahıstan dördü Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti yapmaktan adli mercilere sevk edildi. İki şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konulurken, bir şahıs adli kontrol şartı ile serbest, bir şahıs ise Savcılıkça serbest kaldı. Diğer iki şüpheli şahıs hakkında TCK 191 (Uyuşturucu Madde Bulundurmak) kapsamında işlem yapıldı. 


Haber okunma sayısı: 360

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR