istek okulları

30 Mayıs 2020 Cumartesi

Annesinden otostop çekerek kaçtı

annesinden-otostop-cekerek-kacti

Dinar’da annesiyle yaşayan çocuk, otostop çekerek Bursa’ya babasının yanına kaçmak istedi ancak Emniyet Bilecik’te gözlem altına aldı.
14 Mayıs 2020 Perşembe 23:46

Afyonkarahisar İI Jandarma Komutanlığına bağlı Dinar İlçe Jandarma Komutanlığına müracaat eden Fatma Çelebi, oğlu Tamer İnan’dan (14) yaklaşık 10 saattir haber alamadığını beyan ederek kayıp olduğunu bildirdi.

Yapılan araştırmalarda; Tamer İnan isimli çocuğun, sabah erken saatlerde Dombay köyünden ağabeyi ile birlikte hayvan otlatmak için çıkış yaptığı, saat 09.00 sıralarında ayakkabı değiştirme bahanesiyle ağabeyinin yanından ayrılarak eve gittiği, sonrasında ağabeyini arayarak bir daha geri dönmeyeceğini söyledi.

Saat 16:45 sıralarında ise annesine mesaj atarak, Bursa’da yaşayan babasının yanına gideceğini beyan ederek telefonunu kapattığı bilgisine ulaşıldı.

Dinar İlçe Jandarma Komutanlığı ve bağlı birlikler tarafından kayıp çocuğun çevrede olabileceği değerIendirilerek adli makamlardan alınan talimat doğrultusunda arama faaliyetine başlanıldı.Kayıp çocuğun cep telefonunu tekrar açtığı tespit edildi.

Yapılan görüşmede otostop çekerek Bilecik’in Bozüyük ilçesine kadar gittiği ve Bursa’ya gitmek istediği bilgisine ulaşıldı.

Bilecik’in Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile koordine kurularak kayıp çocuk gözlem altına alındı.

    Haber okunma sayısı: 941

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR