AK PARTİ

22 Şubat 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

Çok sayıda uyuşturucu madde yakalandı

cok-sayida-uyusturucu-madde-yakalandi

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde ile mücadelesine aralıksız sürdürüyor. Çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.
19 Haziran 2018 Salı 17:37

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından Sinanpaşa ilçesinde yapılan çalışmalar neticesinde; şüphe üzerine durdurulan araç ve şahıslar üzerinde yapılan aramada; 9 adet Ecstasy hap, 19 adet Captagon maddesi ele geçirildi.

Olayla ile ilgili olarak 1 şahıs gözaltına alınarak işlemleri akabinde Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti yapmak suçundan adli mercilere sevk edildi. Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

Araç içerisinde bulunan diğer 4 şahsa uyuşturucu madde kullanmak suçundan işlem yapıldı.Ayrıca; Emniyet ekipleri tarafından şüphe üzerine durdurulan başka bir araç içerisinde yapılan aramada; 2 parça halinde toplam 563 gram esrar maddesi, 1 fişek halinde 4,36 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Olayla ile ilgili 1 şahıs gözaltına alınırken, işlemleri akabinde Uyuşturucu Madde Ticareti yapmak suçundan adli mercilere sevk edildi. 


Haber okunma sayısı: 491

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR