CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Emniyet Müdürlüğüne 12 adet araç alındı

emniyet-mudurlugune-12-adet-arac-alindi

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde hizmet etmek için alınan 2018 model 12 adet aracın teslim töreni Vali Mustafa Tutulmaz’ın katılımıyla gerçekleşti.
18 Ocak 2019 Cuma 18:10

4645 sayılı Emniyet Genel Müdürlüğüne ait Araç, Gereç, Mal ve Malzemelerin Satış, Hibe, HEK ve Hurda Durum İşlemleri ile Hizmet Satışına Dair Kanun’un ilgili yönetmeliğine istinaden yapılan mübadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmakta iken hurda durumunda ekonomik ömrünü dolduran,  otomobil, kamyonet, minibüs, motosiklet ve otobüs karşılığında İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine katılacak olan 2018 model 12 adet aracın teslim ve hizmete sunum törenine Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hamza Çömez, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve emniyet personeli katıldı. 

İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde yapılan araç teslim programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz; “Bugün güzel ve hayırlı bir hizmete daha hep birlikte şahitlik yapıyoruz. 12 tane aracımızı il merkezimizde ve ilçelerimizde güvenlik hizmetlerinin daha iyi yapılması için faaliyete alıyoruz. Güvenlik bütün olmazsa olmazlar arasında ve en çok üzerinde durduğumuz hizmetlerden biridir. Bu hizmeti emniyet ve jandarma teşkilatımız vasıtasıyla yerine getiriyoruz. Afyonkarahisar’ımız güvenlik ve huzur açısından ülkemizin önde gelen illerinden birisidir. Bu başarıyı özveriyle çalışan güvenlik birimlerimiz ve halkımızın desteğiyle elde ediyoruz. Gerek uyuşturucu, ruhsatsız silah ve bıçak gibi asayişi sıkıntıya düşürecek hususlarda olsun, gerek mala karşı işlenen suçlar da başarılı ve öz verili bir şekilde tüm arkadaşlarımız çalışıyorlar. Bunun da karşılığını değerli halkımız yakinen görüyorlar. ”dedi. 

AFYONKARAHİSAR HUZURLU BİR ŞEHİRDİR

Afyonkarahisar’ın huzurlu bir şehir olmasının arkasında büyük bir emek, gayret ve çalışmanın olduğunu ifade ederek konuşmasına devam eden Vali Tutulmaz; “Bilindiği üzere huzurlu bir şehiriz. Ama bu huzur tabii ki kendiliğinden gelmiyor. Arkasında büyük bir emek, gayret ve çalışma var. Bunu da sağlıklı ve verimli bir şekilde yerine getirdik. Bugün 12 aracımızla birlikte polisimiz hizmetlerini daha verimli ve daha aktif bir şekilde yerine getirecekler. Daha önceki bir çalışmamızda da motorize ekiplerimizi halkın hizmetine sunmuştuk. Onda da çok verim aldık. İnşallah bu çalışmamızda da verim alacağız. Ben sağlıklı, huzurlu ve kazasız bir şekilde araçların kullanılmasını temenni ediyorum. Bu yönde de halkımıza daha huzurlu bir kente yaşamalarını sağlamamızı da Yüce Allah’tan diliyorum.” dedi. 

Konuşmanın ardından Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindekiler tarafından dua edilerek 12 adet kamyonetten 9 adeti İl merkezinde, 3 adeti de İlçe merkezlerinde hizmet veren Emniyet Müdürlüğü bünyesine dahil oldu. 
Haber okunma sayısı: 156

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

rehabilitasyon-merkezinde-korkunc-cinayet

Rehabilitasyon merkezinde korkunç cinayet

25 Ağustos 2019 Pazar 19:49
sinanpasada-esrar-ele-gecirildi

Sinanpaşa’da esrar ele geçirildi

22 Ağustos 2019 Perşembe 22:39
yol-kenarinda-curumus-erkek-cesedi-bulundu

Yol kenarında çürümüş erkek cesedi bulundu

17 Ağustos 2019 Cumartesi 18:07
cayda-uyusturucu-operasyonu

Çay’da uyuşturucu operasyonu

16 Ağustos 2019 Cuma 22:00
husumetli-oldugu-genci-bicaklayarak-oldurdu

Husumetli olduğu genci bıçaklayarak öldürdü

15 Ağustos 2019 Perşembe 21:06