Triovista, İstek

07 Ağustos 2020 Cuma

Erenler’de fuhuş baskını!

erenlerde-fuhus-baskini

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ilimizde fuhuşa geçit vermiyor. Asayiş ekipleri iki ayrı noktada fuhuş yapıldığını tespit edip bu mekanlara baskın yaptı.
29 Kasım 2019 Cuma 20:06

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız önderliğindeki Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri başarılı operasyonlarına devam ediyor.

ERENLERDE İKAMET EDİYOR

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği fuhuşla mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda Swarm sosyal paylaşım sitesinde "Masöz L. 0552….." ismiyle paylaşım yapan şahısla Whatsap isimli uygulama üzerinden bağlantıya geçti. Yapılan görüşmelerde şahıs 1 seans masajın 250 olduğunu, ekstra 50 TL karşılığında kasık masajı yaptığını ve istenirse yanında bir bayan şahsın daha olduğunu belirterek, Erenlerde ikamet ettiğini belirtti.

ÜCRET KARŞILIĞI KASIK MASAJIBunun üzerine anlaşılan mekana giden Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerini Selma Y. İle Dilan Y. İsimli şahıslar karşıladı. Ekipler tarafından, Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şahıslardan Selma Y. isimli şahsın Swarm hesabı üzerinden vermiş olduğu numara aracılığıyla müşteri temin ettiğini Dilan Y. isimli şahsın da masaj yaptığını, müşterileri ile bahse konu adreste ücret karşılığı kasık masajı yaptıklarını beyan ettiler. Şahıslar hakkında Cumhuriyet Savcısı talimatı ile Fuhşa Teşvik ve Aracılık Suçundan işlem yapıldı.

FACEBOOK VE INSTAGRAMDA SAYFALARI VAR

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri bu sefer İlimiz Dumlupınar Mahallesi Süleyman Gönçer Caddesi üzerinde ki bir apartman dairesinde bulunan masaj salonunun ruhsatsız olduğu ve fuhuş yapıldığını tespit etti.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri işyerinin facebook ve ınstagramda sayfaları bulunduğunu, buradan telefon numarasını paylaşarak masaj hizmeti adı altında müşteri çekmeye çalıştıkları tespit edildi.

Yapılan takipte değişik tarihlerde müşteri olarak gelen 7 erkek şahsın ifadeleri alındı. Bu şahıslardan bazıları masaj hizmetinin dışında "kasık masajı" adıyla cinsel yönden tatmin edildiklerini, bunun için fazladan 50 TL verdiklerini beyan ettiler.

3 KEZ İŞLEM YAPILMIŞ

Gerekli araştırma süreci tamamlandıktan sonra Afyonkarahisar 2. Sulh Ceza Hakimliğinden alınan arama kararı gereği geçtiğimiz günler içerisinde saat 22.10 da masaj salonunda ekipler tarafından yapılan aramada herhangi bir suç unsuruna rastlanılmazken işyerinde bulunan ve bir erkek şahsa masaj yaptıkları görülen 2 bayan ile burada çalıştıkları tespit edilen 2 erkek şahıs Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi.

İfadeleri alınan Gönül M., Ayşe Y., Beyza M., Muhammed B. İsimli şahıslar suçlamaları kabul etmediler. İşyeri sahibi Gönül M. hakkında 2014 ve 2015 yıllarında 3 kez aynı konuyla alakalı Eskişehir Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından işlem yapıldığı öğrenildi. Şahıslar şüpheli olarak ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

 

Kaynak: Odak Gazetesi / Ahmet IŞIK

  Haber okunma sayısı: 1703

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

jandarmadan-helikopterle-denetim

Jandarmadan helikopterle denetim

04 Ağustos 2020 Salı 23:43
karahisar-tunelinde-zincirleme-kaza

Karahisar Tünelinde zincirleme kaza

03 Ağustos 2020 Pazartesi 20:04
eds-yarin-faaliyete-geciyor

EDS yarın faaliyete geçiyor

28 Temmuz 2020 Salı 22:15
-pinarin-katili-afyona-nakledildi

Pınar'ın katili, Afyon'a nakledildi

26 Temmuz 2020 Pazar 23:46
1-milyon-tl-dolandirdilar

1 milyon TL dolandırdılar

24 Temmuz 2020 Cuma 19:52