istek okulları

29 Mayıs 2020 Cuma

Kaybolan çocuğu Jandarma buldu

kaybolan-cocugu-jandarma-buldu

Uluköy Ortaokuldan Cumhuriyet köyüne taşımalı olarak giden çocuk kayboldu. Jandarmanın sıkı takibiyle çocuk kısa sürede bulunarak ailesine teslim edildi.
08 Kasım 2019 Cuma 21:11

06 Kasım 2019 tarihinde saat 13.00 sıralarında Jandarma Komutanlığına müracaat eden Arzu Gül Vural isimli çocuğun ailesi, çocuğunun okul çıkışından sonra eve gelmediğini beyan ederek kayıp olduğunu bildirdi.

Yapılan araştırmada Arzu Gül Vural isimli çocuğun ortaokul 8. Sınıf öğrencisi olduğu, evinin Cumhuriyet Köyünde olduğu ve evine Uluköy Ortaokulundan taşımalı sistem ile gidip geldiği tespit edildi.

En son köy bakkalından yiyecek ve içecek aldığı ve okula gitmediği yaklaşık olarak kendisinden 3 saat haber alınamadığı tespit edildi.

Okulda ve çevrede yapılan araştırmada bahse konu çocuğa rastlanılamadı. Araştırmaları derinleştirmek amacıyla takviye ekipler görevlendirilerek arama faaliyetlerine başlanıldı. Arama faaliyetlerine Uluköy Ortaokulu öğretmenleri de katıldı.



Yapılan arama faaliyetinde Arzu Gül Vural isimli çocuk aynı gün saat 16.00 sıralarında okula yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunan Dombayova Köyü kırsalında bulunan TV İstasyonu bölgesinde bulundu.

Sağlık ekipleri tarafından yapılan genel kontrolden sonra Arzu Gül Vural isimli çocuk ailesine teslim edilerek mülki ve adli makamlar olayla ilgili bilgilendirildi. 




Haber okunma sayısı: 171

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER