AK PARTİ

22 Şubat 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

Maça alkollü girmeye çalıştı ama…!

maca-alkollu-girmeye-calisti-ama

AFJET Afyonspor- Altay maçına alkollü bir şekilde girmeye çalışan bir taraftar polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Taraftar spor müsabakalarından men edildi.
05 Eylül 2018 Çarşamba 22:34

6222 sayılı Sporda Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında Afyonkarahisar Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü, ilimizde düzenlenen spor müsabakalarında şiddet ve düzensizliğe müsaade edilmeyeceğini, bu tür eylemlere kalkışan şahısların tespiti ve işlemlerinin ivedilikle yapılarak ilgili kanun gereği şahıs veya şahısların spor müsabakalarına girişlerinin men edileceğini duyurdu.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde; 31.08.2018 tarihinde saat19.15'de Zafer Stadında AFJET Afyonspor- Altay maçının ilk yarısının 10. dakikasında Maraton 2 giriş kapısında turnikenin üzerinden atlayarak içeriye girmeye çalışan alkollü şahıs hakkında 6222 S.K.M suçundan gerekli adli işlem yapılmak üzere Cumhuriyet Savcısının talimatı ile ifadesi alındı. İlgili kanun kapsamında spor müsabakalarına girişten men edildi. Haber okunma sayısı: 264

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR