06 Aralık 2019 Cuma

Şuhut’ta öz kızına cinsel taciz iddiası!

suhutta-oz-kizina-cinsel-taciz-iddiasi

Şuhut ilçesinde ikamet eden inşaat işçisi sanık H.Ç öz kızı Ş.Ç’ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanıyor. Tutukluluk hali devam eden sanığın duruşması Ocak ayında görülecek.
29 Kasım 2019 Cuma 19:36

Öz kızına cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanan sanık H.Ç’nin oğlu R.Ç dün Afyonkarahisar 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde tanık olarak dinlenildi.

Babasının kendisini evde istemediğini ve sevmediğini söyleyen R.Ç kız kardeşi Ş.Ç’yi babası sanık H.Ç’nin sürekli taciz ettiğini birkaç kez gördüğünü aktardı.

Babasının bu anlamda kendisinden çekindiğini, sevmediğini ve kız kardeşine yönelik tacizini engellemeye çalıştığını aktaran R.Ç, “Babam sürekli kız kardeşimle yalnız kalmak isterdi. Birlikte yemek yemeği bahane eder, inşaatta kardeşimle yalnız kalmaya çalışırdı” dedi.

Sanık H.Ç tanık oğlu R.Ç’nin beyanını kabul etmedi.Öte yandan sanığın kızı Ş.Ç’yi taciz ettiği gibi cinsel güç arttırıcı ilaçlar kullandığı yönünde iddialar var. H.Ç kendisinden şikâyetçi olan eşi F.Ç ile arasındaki tek bağın çocukları olduğunu ve eşinin kendisine iftira attığını öne sürdü.

Dün görülen duruşma sonrası mahkeme heyeti oy çokluğu ile H.Ç’nin tutukluluk halinin devamına hükmetti. Duruşma Ocak ayında görülecek.

 

Kocatepe Gazetesi / Burcu AYDIN’ın Haberi Haber okunma sayısı: 412

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

yilbasi-oncesi-kacak-icki-operasyonu

Yılbaşı öncesi kaçak içki operasyonu

05 Aralık 2019 Perşembe 21:23
kaybolan-hayvanlari-drone-buldu

Kaybolan hayvanları drone buldu

04 Aralık 2019 Çarşamba 19:20
sanki-uyusturucu-uretim-merkezi

Sanki uyuşturucu üretim merkezi

04 Aralık 2019 Çarşamba 19:11
erenlerde-fuhus-baskini

Erenler’de fuhuş baskını!

29 Kasım 2019 Cuma 20:06