istek okulları

30 Mayıs 2020 Cumartesi

Şuhut’ta öz kızına cinsel taciz iddiası!

suhutta-oz-kizina-cinsel-taciz-iddiasi

Şuhut ilçesinde ikamet eden inşaat işçisi sanık H.Ç öz kızı Ş.Ç’ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanıyor. Tutukluluk hali devam eden sanığın duruşması Ocak ayında görülecek.
29 Kasım 2019 Cuma 19:36

Öz kızına cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanan sanık H.Ç’nin oğlu R.Ç dün Afyonkarahisar 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde tanık olarak dinlenildi.

Babasının kendisini evde istemediğini ve sevmediğini söyleyen R.Ç kız kardeşi Ş.Ç’yi babası sanık H.Ç’nin sürekli taciz ettiğini birkaç kez gördüğünü aktardı.

Babasının bu anlamda kendisinden çekindiğini, sevmediğini ve kız kardeşine yönelik tacizini engellemeye çalıştığını aktaran R.Ç, “Babam sürekli kız kardeşimle yalnız kalmak isterdi. Birlikte yemek yemeği bahane eder, inşaatta kardeşimle yalnız kalmaya çalışırdı” dedi.

Sanık H.Ç tanık oğlu R.Ç’nin beyanını kabul etmedi.Öte yandan sanığın kızı Ş.Ç’yi taciz ettiği gibi cinsel güç arttırıcı ilaçlar kullandığı yönünde iddialar var. H.Ç kendisinden şikâyetçi olan eşi F.Ç ile arasındaki tek bağın çocukları olduğunu ve eşinin kendisine iftira attığını öne sürdü.

Dün görülen duruşma sonrası mahkeme heyeti oy çokluğu ile H.Ç’nin tutukluluk halinin devamına hükmetti. Duruşma Ocak ayında görülecek.

 

Kocatepe Gazetesi / Burcu AYDIN’ın Haberi Haber okunma sayısı: 559

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER