istek okulları

03 Nisan 2020 Cuma

2023 Eğitim Vizyonu masaya yatırıldı

2023-egitim-vizyonu-masaya-yatirildi

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başkanlığında anaokulu ve ilkokul müdürleri değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
13 Şubat 2020 Perşembe 20:24

Afyon Lisesi Konferans Salonu’nda İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başkanlığında yapılan 2019-2020 Eğitim Öğretim dönemi merkez ilçe eğitim kurumu müdürleri değerlendirme toplantısına Temel Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Günay, merkez ve merkeze bağlı anaokulu ve ilkokul müdürleri katıldı.

Eğitim öğretim yılı ikinci döneminin hayırlı olması temennisiyle toplantının açılışını gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın: “2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde okullarımızda hazırlanan eylem planları çerçevesinde yürütülecek çalışmalarınız büyük önem arz etmekte. Ayrıca tüm okul müdürlerimizin değişen yönetmelikleri yakından takip ederek yürütülecek iş ve işlemlerde yeni yönetmeliklere uygun hareket etmesi gerekir. Toplantı gündem maddelerini görüşerek alacağımız kararlar doğrultusunda yapacağınız çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından başlayan toplantıda 2019-2020 eğitim öğretim yılı birinci döneminde okullarda yapılan çalışmalar değerlendirildi.

2019-2020 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde Anaokulu ve Ortaokulların 2023 Eğitim Vizyonu ve il eylem planı çerçevesinde yapacakları çalışmalar ile dikkat edilmesi gereken hususlar görüşüldü. Toplantı, dilek ve temennilerin alınmasıyla sona erdi. 






Haber okunma sayısı: 75

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER