istek okulları

05 Nisan 2020 Pazar

Afyon’a Girne Koleji geldi

afyona-girne-koleji-geldi

Afyonkarahisar’a yeni açılan Girne Koleji yöneticileri basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.
24 Ocak 2020 Cuma 20:59

Bir otelde düzenlenen kahvaltıya Girne Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Şensoy, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Şensoy, Genel Koordinatör Bahadır Oğuz ve Kurumsal Gelişim ve Denetim Direktörü Tuncay Yapıcı katıldı.

LANSMAN ÖNCESİ GAZETECİLERLE TANIŞMAK İSTEDİK

Programın açılış konuşmasını yapan Girne Koleji Afyonkarahisar kampüs kurucusu Murat Şensoy; “Girne koleji Afyonkarahisar kampüsü kurucuları olarak lansmanımızdan önce Afyonkarahisar basını ile tanışıp, istişarelerde bulunmak için bir araya geldik” dedi.

EĞİTİME KATKI SAĞLAMAK İÇİN YOLA ÇIKIYORUZGenel koordinatör Bahadır Oğuz ise kolejde kaliteli bir eğitim vermeyi hedefledikleri belirterek, “2020-2021 öğretim yılında Afyonkarahisar eğitimine katkı sağlamak için yola çıkıyoruz. Hedefimiz en iyi eğitimi vermek. Girne koleji Uluslararası Girne Amerikan Üniversitenin bir kuruluşudur.2019 yılı itibaren Türkiye genelinde çeşitli şubelerini açıyor. Girne Üniversitesinin desteği ile Girne koleji, ilimizde eğitim alanında farklılıklar yaratacaktır” diye konuştu.

DÜNYANIN KAPILARI TÜM ÇOCUKLARA AÇIK

Kurumsal Gelişim ve Denetim Direktörü Tuncay Yapıcı da Afyonkarahisar kampüsü ve Girne Kolejinin yapısı hakkında bilgiler verdi. Yapıcı şunları söyledi; “Girne Amerikan Üniversitemizin prestijli eğitim duruşuyla, eğitimci profilimiz de başarımızın en kıymetli paydaşı olacak. Dünya kimliğiyle şekillenen başarımızın merkezinde güvenilir, duyarlı ve özverili öğretmenlerimizin deneyimi ve donanımı yer alacak. Tüm eğitim kurumlarına modern olacak bir üniversite-okul iş birliğine imza atmak bizim için önemli bir temsil sorumluluğudur.

YARATICI BAKIŞ AÇISI

1985 yılından bu yana topluma, bilgili, yetenekli, yaratıcı ve eğitimli bireyler kazandıran GAÜ ailesinin üyesi olmak, Girne Koleji öğrencileri için büyük bir ayrıcalık olacak. Çocuklarımızın güçlü bir dünya kimliğine sahip olması, İngilizce ve ana dilde etkili iletişimi öncü kılması, çok yönlü akademik ve sosyal başarıyı deneyimlemesi, yaratıcı bakış açısını geliştirmesi için kurduk. GAÜ kuruluşu olan Girne Koleji’nde dünyanın kapıları tüm çocuklara açık.” 


Haberin etiketleri:

Afyon’a, Girne Koleji geldi


Haber okunma sayısı: 213

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER