istek okulları

27 Ocak 2020 Pazartesi

“Bende Köyüme Kütüphane İstiyorum” Kampanyası

bende-koyume-kutuphane-istiyorum-kampanyasi

Afyonkarahisar Dinar Yıprak Köyü Muhtarlığı tarafından,"Bende Köyüme Kütüphane İstiyorum" kampanyasına destek verilmeye devam ediliyor.
25 Kasım 2019 Pazartesi 21:42

Dinar Kaymakamlığı Mal Müdürü Aynur Telli ve personeli İmran Pınar, Fuat Özkan, Özmen Uysal, Dinar'a bağlı Yıprak Köyü Muhtarlığını ziyaret ederek kampanya'ya destek verdiler. 

Afyonkarahisar Valiliği, Dinar Kaymakamlığı, Dinar Orman İşletme Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü personeli, Adıyaman’dan Cemal Efeoğlu, Mersin Yenişehir’den Ayfer Kürkçü, Trabzon Akçaabat’tan Tuğçe Özlü, Emekli Öğretmen Şükriye Cihangir, Denizli’den Hüdai Açıkgöz ve Türkiye genelinden birçok vatandaş okudukları kitapları Yıprak Köyü Muhtarlığına göndererek “Bende Köyüme Kütüphane İstiyorum” kampanyasına destek verdiler.

Yıprak Köyü Muhtarı Bayram Arslan, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, “Gönderilen kitaplarla oluşturulan Kütüpane'ye Kitap desteği vermek isteyenlerin Posta Yolu ile Köyümüz Kütüpanesine destek verirlerse çok sevinirim. Geleceğimizin teminatı gençlerimizi kitap okumaları, bilgili ve bilinçli insanlar yetiştirmemizde büyük fayda sağlayacağına şüphemiz yok. Köyümüzde bulunan tüm öğrenci ve gençlerin Kütüphane açılmasına çok sevindiklerini gördüm. Bizler üzerimize düşen görevi layıkıyla yapmak zorundayız. Kampanyamıza tüm insanlarımızın desteğini bekliyoruz” dedi. Haber okunma sayısı: 272

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

afyona-girne-koleji-geldi

Afyon’a Girne Koleji geldi

24 Ocak 2020 Cuma 20:59
145-bin-889-ogrencinin-karne-sevinci

145 bin 889 öğrencinin karne sevinci

18 Ocak 2020 Cumartesi 21:05
beklentiyle-sona-erdi

Beklentiyle sona erdi

17 Ocak 2020 Cuma 19:11
ogretmenlere-eziyetten-ibarettir

Öğretmenlere eziyetten ibarettir

30 Aralık 2019 Pazartesi 18:02