istek okulları

20 Ocak 2020 Pazartesi

Eğitime Bakış İzleme ve Değerlendirme Raporu

egitime-bakis-izleme-ve-degerlendirme-raporu

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN’ı makamında ziyaret ettiler.
06 Aralık 2019 Cuma 22:56

Ziyarette konuşan Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, Eğitim-Bir-Sen olarak 27 yıldır, hakkın, adaletin, barışın, emeğin ve özgürlüklerin mücadelesini verdiklerini, bundan sonra da bu uğurda mücadelelerini sürdüreceklerini belirtti. ARSLAN; Afyonkarahisar'da eğitimde kalitenin artırılması ve başarının daha üst sıralara yükselmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikle ortak çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duyarız. Öğretmenlerimizin daha sağlıklı ve gelişime açık çalışabilmeleri için bize getireceğiniz her türlü öneriye açığız şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda ARSLAN, İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN’a;  Eğitim Bir-Sen Genel Merkez tarafından hazırlanan ‘’ Eğitime Bakış 2019 İzleme ve Değerlendirme Raporu’’ kitabını takdim etti. 


Haber okunma sayısı: 96

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER