istek okulları

27 Ocak 2020 Pazartesi

Gazi Meslek Lisesi’ne kitap bağışı

gazi-meslek-lisesine-kitap-bagisi

Afyon Eğitim Vakfı, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne kitap bağışı yaptı.
18 Kasım 2019 Pazartesi 17:56

Başarılı öğrencilerin eğitim hayatına destek olan Afyon Eğitim Vakfı, öğrencilerin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Vakıf; Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile TOBB ETÜ arasında imzalanan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü’nde Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne üniversiteye hazırlık test kitapları bağışladı.

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, “Mesleki ve teknik eğitimi ülkemizin geleceği, sanayimizin yarını olarak görüyoruz. Bu yıl Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıfımız arasında imzalanan protokol kapsamında, Vakfımız aracılığıyla Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki öğrencilerimize ATSO adına burs vermekteyiz. Biz bu güzel işbirliğinin sadece burslarla sınırlı kalmamasını diliyoruz; bu nedenle öğrencilerimizin yararlanabileceği üniversite hazırlık kitaplarını, güzide okulumuza bağışlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet İvecen de duyduğu memnuniyeti diye getirerek “Bu yılın Şubat ayında Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü’nün imzalanmasından bu yana Protokol Yürütme Kurulu’nda Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Afyonkarahisar Ticaret Borsası ile birlikte çalışıyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası’nın değerli Yönetim Kurulu Başkanı, aynı zamanda Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüsnü Serteser, okuldaki faaliyetlerimizi yakından takip ediyor. Bu vesileyle, Sayın Serteser’e, Vakıf’ın ikinci Başkanı olan İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Burhanettin Çoban’a ve size teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kitap bağış töreninde Okul Müdürü Mehmet İvecen, Müdür Baş Yardımcısı Veysel Kıvrak, Müdür Yardımcısı Fatih Yaravlı ile Rehberlik Öğretmeni Merve Yaman hazır bulundu. Haber okunma sayısı: 87

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

afyona-girne-koleji-geldi

Afyon’a Girne Koleji geldi

24 Ocak 2020 Cuma 20:59
145-bin-889-ogrencinin-karne-sevinci

145 bin 889 öğrencinin karne sevinci

18 Ocak 2020 Cumartesi 21:05
beklentiyle-sona-erdi

Beklentiyle sona erdi

17 Ocak 2020 Cuma 19:11
ogretmenlere-eziyetten-ibarettir

Öğretmenlere eziyetten ibarettir

30 Aralık 2019 Pazartesi 18:02