KOLAYLI YENİ

23 Eylül 2018 Pazar

Hayırseverlerden eğitime yatırım

hayirseverlerden-egitime-yatirim

Hayırseverler Hüsnü Ulu ve İbrahim Keser’in ilimize kazandıracağı eğitim yatırımları için Vali Mustafa Tutulmaz ve hayırseverler arasında protokol imzalandı.
02 Temmuz 2018 Pazartesi 18:57

Valilik makamında yapılan imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Musa Dinçgez ile hayırseverler İbrahim Keser ve Hüsnü Ulu katıldı.

İSMET ATTİLA’YA 5 DERSLİKLİ ANAOKULU

Hayırsever İbrahim Keser, Afyonkarahisar Merkez Fatih Mahallesi’nde bulunan İsmet Attila İlköğretim Okulu bahçesine devlet vatandaş işbirliği ile 5 derslikli anaokulu kazandıracak. İhalesi 2018 yılı içerisinde yapılacak olan anaokulunun kontrollük hizmetleri İl Özel İdaresi tarafından yapılacak ve okula İbrahim Keser Anaokulu ismi verilecek.

ŞAHİTLER KAYASI’NA ÖĞRETMENLER
ODASI VE KONFERANS SALONUHayırsever Hüsnü Ulu ise Afyonkarahisar merkezde Erenler Mahallesinde bulunan Şahitler Kayası 24 Derslikli Anadolu Lisesi’ne devlet millet işbirliği ile öğretmenler odası ve konferans salonunun tefrişatını yaptıracak. Yapılacak öğretmenler odası ve konferans salonuna Hacı Sultan-Hüsnü Ulu ismi verilecek.

HAYIRSEVERLERİN ARTMASI BİZİ MUTLU EDİYOR

Hayırseverler ile yapılan protokol töreninde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz: “Her geçen gün ilimize yapılan yatırımlar artıyor. Hayırseverlerin sayısının artması da bizleri mutlu ediyor. Devlet-vatandaş işbirliğinin güzel örneklerinden ikisini daha imzalıyoruz. Her iki eğitim yatırımının da ilimize ve eğitim camiamıza hayırlar getirmesini diliyorum. Umarım yapılan eğitim yatırımları ilimizin eğitim ve akademik seviyesinin daha iyi noktalara gelmesine de vesile olur. Bu tür bağışların ve desteklerin diğer iş adamlarına örnek olmasını temenni ediyorum. Hayırseverlerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı. Haber okunma sayısı: 151

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

mudure-bak-sen-parasi-cok-herhalde

Müdüre bak sen! Parası çok herhalde…!

22 Eylül 2018 Cumartesi 19:44
ogrencilere-egitim-yardimi

Öğrencilere eğitim yardımı

20 Eylül 2018 Perşembe 20:23
ogrenciler-icin-guvenlik-toplantisi

Öğrenciler için güvenlik toplantısı

20 Eylül 2018 Perşembe 20:10
tubitak-4007-bilim-senligi-basladi

TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği başladı

20 Eylül 2018 Perşembe 20:00
vali-tutulmaz-ogrencilere-ornek-oldu-

Vali Tutulmaz, öğrencilere örnek oldu

19 Eylül 2018 Çarşamba 20:52
ogrencilerin-ilk-ders-zili-heyecani

Öğrencilerin ilk ders zili heyecanı

18 Eylül 2018 Salı 16:10

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR