istek okulları

27 Ocak 2020 Pazartesi

Kurdeleyi birlikte kestiler

kurdeleyi-birlikte-kestiler

Kırka Şehit Ramazan Bağlan Ortaokulu’nda Zeka Oyunları Atölyesi ile Kütüphane ve Sinanpaşa Atatürk İlkokulu'nda ise Drama, spor ve hobi atölyeleri düzenlenen programla açıldı.
04 Aralık 2019 Çarşamba 17:52

Atölye açılışlarına İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın yanı sıra Sinanpaşa Kaymakamı Kübra Demirer, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Kırka Belediye Başkanı Bekir Uykan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Avcı, hayırseverler, okul müdürleri, öğrenci velileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Kırka Şehit Ramazan Bağlan Ortaokuluna 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında kurulan atölyeler hakkında katılımcılara bilgi verilerken, öğrencilerin hazırladığı halk oyunları gösterileri ilgiyle izlendi. Daha sonra protokol üyeleri tarafından hayırsever vatandaşlara plaketleri takdim edildi.

AÇILIŞI YAPILDI

2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde Sinanpaşa Kaymakam Kübra Demirer, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman atölyenin açılışlarını yaptı. Açılışta konuşan Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, "Atölyelerimiz öğrencilerimizin  yeteneklerini  geliştirecekleri kaliteli bir ortam, akademik başarılarına da katkı sağlayacağına inanıyorum. Atölyelerin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Öğrencilerimizin derslerinden geri kalmadan boş zamanlarında atölyeleri etkili bir şekilde kullanmaları çok önemlidir” dedi. 
Haber okunma sayısı: 95

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

afyona-girne-koleji-geldi

Afyon’a Girne Koleji geldi

24 Ocak 2020 Cuma 20:59
145-bin-889-ogrencinin-karne-sevinci

145 bin 889 öğrencinin karne sevinci

18 Ocak 2020 Cumartesi 21:05
beklentiyle-sona-erdi

Beklentiyle sona erdi

17 Ocak 2020 Cuma 19:11
ogretmenlere-eziyetten-ibarettir

Öğretmenlere eziyetten ibarettir

30 Aralık 2019 Pazartesi 18:02