istek okulları

23 Şubat 2020 Pazar

Şehit ve gazi çocuklarına burs

sehit-ve-gazi-cocuklarina-burs

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Dernek Yönetimi, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti.
22 Ağustos 2019 Perşembe 21:40

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Emekli Albay Murat Diker, şehit ve gazi çocuklarının yanında olduklarını belirtti.

Ziyaretten konuşan Başkan Kumartaşlı, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Emekli Albay Murat Diker ve Vakıf Yönetiminin şehit ve gazi çocuklarına gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.

TÜRKİYE TERÖRLE MÜCADELE EDİYOR

Kumartaşlı, şöyle konuştu: “Türkiye’miz şu an teröre karşı büyük bir mücadele veriyor. Bu mücadelede bizler de dün olduğu gibi bugün de göreve hazırız. Şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere emanetleri olan çocuklarına Afyon Eğitim Vakfı’nın her zaman sahip çıktığını görüyor ve mutlu oluyoruz. Vakıf Yönetimine ve Sayın Genel Sekreterimiz, Komutanımız Murat Diker’e, çalışmalarında başarılar diliyoruz.”dedi ve Kumartaşlı Diker’e dernek logolu plaket takdim etti.AFYON EĞİTİM VAKFI HİZMETE HAZIR

 Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Emekli Albay Murat Diker de şehitlik ve gazilik kavramlarının ülke bütünlüğü için ayrı bir yere sahip olduğunu belirterek Şehit ve gazi çocuklarının yanında olduklarını, dernek yönetimi ile ortaklaşa çalışarak her yıl olduğu gibi bu yılda Şehit gazi çocuklarımıza eğitim bursu verileceğinin belirtti. Diker; Şehit  ve Gazi çocuklarına Afyon Eğitim Vakfı’nın da bu çerçevede hizmete her zaman hazır olduğunu vurguladı.

Genel Sekreter Diker; “ Bu yıl’da Şehit Gazi çocuklarımız Vakfımızın internet sitesinden burs müracaatı yapacaklar. Burada müracaat esnasında şıkların içerisinde Şehit / Gazi yakını kısmını işaretleyecekler. Sistem şehit çocuklarına  artı 100 puan, Gazi çocuklarına ise artı 80 puan  vermektedir. Bu şekilde müracaat eden, bize emanet tüm çocuklarımız burs almaya hak kazanmaktadır.”dedi. 


Haber okunma sayısı: 129

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ilkokulda-geri-donusum-kutuphanesi

İlkokulda Geri Dönüşüm Kütüphanesi

20 Şubat 2020 Perşembe 21:06
2023-egitim-vizyonu-masaya-yatirildi

2023 Eğitim Vizyonu masaya yatırıldı

13 Şubat 2020 Perşembe 20:24
afyona-girne-koleji-geldi

Afyon’a Girne Koleji geldi

24 Ocak 2020 Cuma 20:59
145-bin-889-ogrencinin-karne-sevinci

145 bin 889 öğrencinin karne sevinci

18 Ocak 2020 Cumartesi 21:05