AK PARTİ

18 Şubat 2019 Pazartesi

Fatih Çetinkaya

Susuz’da bir ilk

susuzda-bir-ilk

Afyonkarahisar merkeze bağlı, Susuz kasabasında, anne, baba okulu seminer programı düzenlendi. Susuzlu vatandaşlar ve ailelerin katıldığı program yaklaşık bir saat sürdü.
09 Mayıs 2018 Çarşamba 14:47

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Susuz Belediyesi ortaklığında düzenlenen Aile ve Çocuk Eğitimi konulu seminerde, Uzman Psikolog Özkan Şenol çok sayıda konu üzerine halkı bilgilendirdi.

Susuz Belediye Başkanı Cengiz Yıldız’ın katkılarıyla düzenlenen seminerde ailenin önemi ve çocukların aile içindeki pozisyonu ele alındı.

Seminerde bir konuşma yapan Başkan Yıldız, “Kasabamızda bugün ailelerimize yani eşlerimize aile içi eğitimle ilgili olarak bir bilgilendirme semineri düzenledik. Amacımız burada ailelerimizin eşleri ile gerekse çocukları ile daha iyi iletişim içerisinde olmalarına katkı sunmaktır. Psikolog Özkan Şenol Bey birazdan çok güzel konulara değinecek, umarım verimli ve eğitici bir seminer olur. Bu anlamda bizlerde ailelerimize bir şeyler verebileceksek ne mutlu bizlere” dedi.  

Uzman Psikolog Özkan Şenol, sırası ile aile içi iletişim, ailede, eğitim, Çocuklara davranış kuralları gibi çok sayıda konuyla ilgili bilgilendirme yaptı.

Bir saatlik programın ardından Belediye Başkanı Cengiz Yıldız, Psikolog Özkan Şenol’a teşekkür ederek, hediye takdim etti.

 Haber okunma sayısı: 364

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER