Berat Kandili

08 Nisan 2020 Çarşamba

Yönetici Seçme Sınavına hazırlık sınavı

yonetici-secme-sinavina-hazirlik-sinavi

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Kadınana İmam Hatip Ortaokulunda 06.04.2019 tarihinde Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavına hazırlık amacıyla üyelerine deneme sınavı gerçekleştirdi.
07 Nisan 2019 Pazar 19:58

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN; “Akademik sendikacılık anlayışımız gereği bundan önce yapılan her türlü sınavda ücretsiz hazırlık kursları düzenlediğimiz gibi bu yıl da 21 Nisan 2019 tarihinde yapılacak olan Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı için, hazırlık kursunu üyelerimize destek olması amacıyla online olarak açtık.”

Arslan; “Üyelerimizin bundan önceki sınavlarda olduğu gibi bundan sonraki sınavlarda da başarılı olacaklarına inancımız tamdır. Bu tür kurs ve seminer faaliyetleri yoluyla başarı çıtamızı daha da yukarı çekmek istiyoruz. Bu amaçla sendika genel merkezimiz tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan sınava hazırlık kitaplarını da üyelerimizle buluşturduk. Üyelerimiz için 2 deneme sınavı yapacağımızı daha önce belirtmiştik. Kadınana İmam Hatip Ortaokulunda 06.04.2019 tarihinde deneme sınavımızın ilkini gerçekleştirdik. Üyelerimizin başarısı bizlerin başarısı olacaktır. Sınava hazırlanan tüm arkadaşlara yardımcı olabilmek bizim önceliklerimizdendir” dedi. Haber okunma sayısı: 259

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER