AK PARTİ

25 Mart 2019 Pazartesi

Fatih Çetinkaya

29. Vergi Haftası etkinlikleri başladı

29-vergi-haftasi-etkinlikleri-basladi

Her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri başladı.
26 Şubat 2018 Pazartesi 16:53

Vergi Haftası kutlamaları kapsamında hafta boyunca yapılacak etkinlikler hakkında bilgi vermek amacıyla Defterdar Vekili Murat Toy ve beraberindeki heyet tarafından Vali Mustafa Tutulmaz’a ziyarette bulunuldu.

Defterdarlık Daire Müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyaret sırasında Defterdar Vekili Murat Toy, Vali Mustafa Tutulmaz’a 22 Şubat – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında kutlanacak olan 29. Vergi Haftası etkinlikleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

29. Vergi Haftası’nın ülkemiz ve ilimiz için hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın gelirleri ve giderleri itibariyle dengeli bir il olduğunu belirten Vali Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın vergisini veren bir il olduğunu dile getirdi. Bugünkü güçlü Türkiye’nin oluşmasında vergilerin öneminin büyük olduğuna dikkat çeken Vali Mustafa Tutulmaz, tüm illerde olduğu gibi vergilerini zamanında ödeyerek ülkemizin yanı sıra Afyonkarahisar’ın da kalkınmasında emeği olan tüm vergi mükellefleri ile Defterdarlık yönetici ve çalışanlarının Vergi Haftasını kutladı.

 Haber okunma sayısı: 160

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR