istek okulları

03 Haziran 2020 Çarşamba

ATSO’da Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı

atsoda-musterek-meslek-komitesi-toplantisi-

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda bu yılın ikinci Müşterek Meslek Komitesi toplantısı gerçekleştirildi.
28 Eylül 2019 Cumartesi 22:47

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda 2019 yılının ikinci Müşterek Meslek Komitesi toplantısı, ATSO Meclis Salonu’nda yapıldı. ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse ile ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey’in hazır bulunduğu toplantıda Meslek Komiteleri üyeleri yer aldı.

6 AYLIK FAALİYET SUNUMU YAPILDI

Toplantının ilk bölümünde ATSO Genel Sekreter Yardımcısı Hüsnü Selim Şenbabaoğlu, bu yılın ilk Müşterek Meslek Komitesi toplantısının Mart ayında düzenlendiğini hatırlattı. Şenbabaoğlu, Mart ayından bu yana yapılan faaliyetler ve Afyonkarahisar’ın ihracatı hakkında sunum yaptı.

MECLİS VE YÖNETİM KURULU’NA TEŞEKKÜRŞenbabaoğlu’nun sunumunun ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, toplantıya katılan Meslek Komiteleri temsilcilerine tek tek söz verdi. Meslek Komiteleri temsilcileri, ATSO Meclisi ve Yönetim Kurulu’nun yaptığı çalışmalar dolayısıyla teşekkürlerini bildirirken kendi sektörlerinde yaşanan sorunlar hakkında da görüş ve taleplerini dile getirdi.

MESLEK KOMİTELERİ ÇOK ÖNEMLİ

ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, sorunların çözüm önerilerinin ve sektörlerle ilgili taleplerin Meslek Komiteleri’nden gelecek kararlar doğrultusunda ilgili makamlara sunulacağını, bu nedenle Meslek Komiteleri’nda çalışmaların çok önemli olduğunu kaydetti. Gül, toplantıya katılanlara teşekkür etti. Haber okunma sayısı: 147

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER