KOLAYLI YENİ

14 Aralık 2018 Cuma

Beşer ve Serteser’den birlik mesajları

beser-ve-serteserden-birlik-mesajlari

Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı İhsan Beşer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.
07 Aralık 2018 Cuma 16:42

Kasım ayı sonunda kurulan Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği’nin Başkanı İhsan Beşer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Dernek adına Ankara’da düzenledikleri törene katılımı dolayısıyla ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür eden Beşer, “Dernek olarak Ocak ayı içinde bir Çin seyahati düzenlemeyi planlıyoruz. Bununla ilgili sektörel bazda bir rapor hazırlıyoruz. Afyonkarahisar için en önemli konu mermer. Bunun yanında önümüzdeki dönem kiraz parlayan trend olacak. Aynı zamanda yeni dönemde turizm çok önemli olacak. Turizmle ilgili girilmeyen alanlarda farklı bir çalışma yapacağız. İkili görüşmeler yapıp Ticaret Müsteşarlığı’ndan destek alacağız. Sizin de mermer ve Afyonkarahisar’ın coğrafyası hakkında engin bir tecrübeniz var. Bu tecrübeden yararlanmak istiyoruz. Yaptığımız oluşumun sürdürülebilir olmasını istiyoruz” dedi.

BİRLİKTE RAHMET VARDIR

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de İhsan Beşer ile Beşer’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olduğu Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı ile uzun zamandır birlikte çalıştıklarını kaydetti. Serteser, “İhsan Bey’in Afyonkarahisar’ın ilerlemesi konusunda önemli fikir ve çalışmaları var. Son kurduğu dernek de önemli bir dernek. Bu derneğin başında İhsan Beyin olması da bizim için çok sevindirici. Biz de Afyonkarahisar’ın ekonomik gelişmişliğini ve ihracatını artırmak için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmaları yaparken birlikte hareket etmek gücümüze güç katıyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun her zaman dediği gibi birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır anlayışından hareketle birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.                 Haber okunma sayısı: 79

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

gokbey-gogsumuzu-kabartti

Gökbey, göğsümüzü kabarttı

13 Aralık 2018 Perşembe 18:48
gencim-girisimciyim-gucluyum

Gencim, Girişimciyim, Güçlüyüm

12 Aralık 2018 Çarşamba 17:52
mesleki-yeterlilik-icin-552-muracaat-yapildi

Mesleki yeterlilik için 552 müracaat yapıldı

10 Aralık 2018 Pazartesi 19:53
atso-genel-sekreteri-senol-romaya-gitti

ATSO Genel Sekreteri Şenol, Roma’ya gitti

08 Aralık 2018 Cumartesi 17:13
kiraz-ihracati-ivme-kazaniyor

Kiraz ihracatı ivme kazanıyor

07 Aralık 2018 Cuma 16:36

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR