Berat Kandili

08 Nisan 2020 Çarşamba

Ege Maden İhracatçıları Birliğinden ziyaret

ege-maden-ihracatcilari-birliginden-ziyaret-

Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya ve Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Alimoğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.
20 Şubat 2020 Perşembe 15:18

Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya ve Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Alimoğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Ege Maden İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenecek Ödül Töreni için Afyonkarahisar’da bulunduğunu, Afyonkarahisar’ın doğaltaş sektöründe önde gelen illerden birisi olduğunu kaydeden Kaya, sektöre sağladığı katkı dolayısıyla ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getirdi. Ziyaretin ardından Serteser, Kaya ve Alimoğlu’na Afyon Mermeri’nden yapılmış kahve fincanı takımı hediye etti. 
Haber okunma sayısı: 45

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER