KOLAYLI YENİ

12 Kasım 2018 Pazartesi

Gençlere iş ve kariyer imkânı

genclere-is-ve-kariyer-imkni

İlimiz istihdamına büyük katkı sağlayan TEMPO Çağrı merkezi Yılsonuna kadar yaklaşık 200 kişilik bir büyüme hedefliyor.
12 Mayıs 2018 Cumartesi 18:22

Tempo Çağrı merkezinde Operasyon Direktörü olan Emre Sarısoy büyüme hedefleri ve çağrı sektörü hakkında bilgi aktardı.

SİZİ BİRAZ TANIYABİLİR MİYİZ?

İsmim Emre Sarısoy. Tempo Çağrı merkezinde Operasyon Direktörü olarak görev yapıyorum. Afyon başta olmak üzere, İstanbul ve Urfa’da Kurumsal Müşterilerimiz ile yürüttüğümüz projeleri yönetiyorum.

Üniversite ve askerlik sonrasında 2004 senesinde Çağrı Merkezi sektörüne müşteri temsilcisi olarak başladım. Birçok çağrı merkezinde çalışarak, bugün sektörde 14. Yılımı doldurmuş durumdayım. 2013 yılından bu yana da Tempo Çağrı Merkezi bünyesinde görev alıyorum. İstanbul’da doğdum, 2013 yılına kadarda İstanbul’da yaşadım. Ama aslen Afyonluyum. 5 yıldır da memleketimde mesleğimi icra etme şansını yaşıyorum.TEMPO ÇAĞRI MERKEZİ HAKKINDA

BİZE GENEL BİR BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

Tempo Çağrı Merkezi olarak, 2001 yılından bu yana, ülkemizin önde gelen firmalarına  “Çağrı Merkezi Destekli Bütünleşik Hizmetler” sunmaktayız. Tempo Çağrı Merkezi olarak Türkiye genelinde İstanbul, Afyonkarahisar, Şanlıurfa ve Batman olmak üzere toplamda 4 il ve 6 lokasyonda yaklaşık 3.000 çalışanımızla faaliyet gösteriyoruz.

Afyon’da 2009’dan bu yana büyüyerek hayatımıza devam ediyoruz. Çok küçük bir ekip ile başladığımız Afyon tecrübemizde, bugün artık 700 çalışana ulaşmış durumdayız.

AFYON’DAKİ BÜYÜME PLANLARINIZ NELERDİR?

Yıl sonuna kadar yaklaşık 200 kişilik bir büyüme sağlayacağımızı öngörüyoruz.. Şehrimizin istihdamına katkı sağlayabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

TEMPO ÇAĞRI MERKEZİ OLARAK

AFYONLU GENÇLERE NE SUNUYORSUNUZ?

Öncelikle kurumsal bir çalışma ortamı ve kariyer olanakları sunuyoruz. Afyon’daki yönetici kadromuzun %95’i kendi içimizden terfi yöntemi ile seçildi. Bir yılını tamamlamış ve performansı yüksek olan her çalışanımıza, kariyer planı sunuyoruz.. Türkiye’de hızlı ve sürekli büyüyen, bir çok kariyer imkanı sunan bir alan olan çağrı merkezi sektörüne iş arayan tüm gençlerimizi davet ediyorum.

AFYON’LU GENÇLERE BİR TAVSİYENİZ VAR MI?

Kendimden örnek vererek anlatmak isterim. Hiçbir iş tecrübem yokken bir çağrı merkezinde iş hayatına atıldım. Zaman zaman zor ve stresli olarak yorumlanan çağrı merkezi sektöründen ben inanılmaz keyif aldım. Şikayet için arayan, zorlu müşterilere bir sene büyük bir keyifle hizmet verdim. Onların sorunlarını çözüp telefonu kapatırken teşekkür etmeleri benim için paha biçilmez bir ödül olmuştur. İşimi severek yaptığım, hiç “Off” demediğim ve sürekli kendimi geliştirmeye çalıştığım için sektörde 14.yılımı tamamlıyorum.” 

Haber okunma sayısı: 410

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

basin-odasinda-ekonomi-masaya-yatirildi

Basın Odası’nda ekonomi masaya yatırıldı

03 Kasım 2018 Cumartesi 17:15
afyonun-ihracati-artti

Afyon’un ihracatı arttı

02 Kasım 2018 Cuma 20:45
insanlara-kalici-is-ve-meslek

İnsanlara kalıcı iş ve meslek

01 Kasım 2018 Perşembe 18:54