CACTUS

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Halkbank’a yeni müdür atandı

halkbanka-yeni-mudur-atandi

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla Halk bankası Eskişehir Bölge Koordinatörü Yücel Örnek ve Afyonkarahisar yeni atanan Halk Bankası Şube Müdürü Birkan Meydan, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
28 Şubat 2019 Perşembe 18:05

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir tarafından karşılanan Eskişehir Bölge Müdürü Yücel Örnek Esnaf teşkilatlarının çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Halkbank olarak her zaman esnaf ve sanatkârlara finansman desteği sağladıklarını ifade eden Eskişehir Bölge Müdürü Yücel Örnek, esnafa katkı sağlamaktan mutluk olduklarını belirterek, “ Halk Bankası olarak sahaya indik ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatiflerimiz ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğimizi ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bankamız ile esnaf teşkilatlarımız kardeş kuruluştur. Finansman desteği sağlayarak zor günlerinde esnafımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Son zamanların en büyük kredi desteğini esnafımıza sağladık. Kooperatiflerimiz aracılığı ile de esnaflarımıza kredi veriyoruz. Hazine Bakanlığı desteği ile de çok düşük faiz oranı ve ödeme imkânlarıyla esnafımızı desteklemeye devam edeceğiz. Kurumsallaşan ve esnafına güzel hizmetler eden Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı ile Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

“BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ”

Kütahya şube Müdürlüğünden Afyonkarahisar Halk bankası şube müdürlüğüne atanan Birkan Meydan ise Esnaf ile yan yana çalışmaktan mutluluk duyacaklarını belirterek “Esnafımıza her zaman desteğimizi sürdüreceğiz. Bizlerden beklentilerinizi her zaman yapmaya gayret edeceğiz. Esnafımız ve KOBİ’mize en iyi vermek için işbirliğinde olacağız. Burada olmaktan çok mutluyum” ifadelerine yer verdi.“MUTLULUK DUYDUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Emin Birliktir, Halkbank´ın esnaf teşkilatları ile birlikte çalıştığını, kredi desteği verdiğini belirtti. Birliktir, eski Halk Bankası Şube Müdürü’nün çok iyi işler yaptığını Afyon’a atanan Şube Müdürü Birkan Meydan’ın da iyi hizmetler vereceğini belirtti. Birliktir, esnafa destek ve ziyaretlerinden dolayı Eskişehir Bölge Koordinatörü Yücel Örnek ve Afyonkarahisar yeni atanan Şube Müdürü Birkan Meydan’a şahsında banka müdürlerine ve personellerine teşekkür etti.

  Haber okunma sayısı: 173

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR