AK PARTİ

25 Mart 2019 Pazartesi

Fatih Çetinkaya

İhracatçıların talepleri aktarıldı

ihracatcilarin-talepleri-aktarildi

20 Ekim 2018 Cumartesi günü İstanbul Grand Tarabya Otel’inde gerçekleştirilen 1. Delegeler Çalıştayı Tim Başkanı ismail Gülle’nin ev sahipliğinde, T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımlarıyla gerçekleşti.
22 Ekim 2018 Pazartesi 20:06

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Afyonkarahisarlı üyesi Üyesi Hüseyin Şehitoğlu da toplantıya iştirak etti.  Türkiye ihracatçılar Meclis (TİM) Üyesi hemşehrimiz Hüseyin Şehitoğlu, çalıştayın Türkiye ihracatımız için son derece verimli bir çalışma olduğunu, sektörlerin talepleri ve beklentilerini n ilk ağızdan devlet yetkililerine sunulması imkanı sağlandığını bildirdi.

Ayrıca Türkiye İhracatçılar Meclisi Delegelerinin talepleri ve beklentilerinin de özel bir oturumda devletin en yetkili isimlerine aktarıldığını belirten Şehitoğlu, çalıştay hakkında şunları söyledi:

“Bu ekonomik dalgalanmaların üstesinden gelebilmek için sanayicinin, üreticinin, ihracatçının ne denli önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır. Türkiye’nin yeni bir ruh ve yeni bir şuurla bir anlamda ekonomik seferberlik içinde olması gereken bu günde ihracatçıya devletin gösterdiği değer ve ilgiden son derece memnun olarak çalıştayı bitirdik. Devletin en yetkililerine direkt ulaşabildiğimiz bu program eminim ki ihracata çok daha yenilikler ve hız getirecektir. Çalıştay çok verimli oldu, başkanımız İsmail Gülle’ye de bu çalıştayı düzenlediğinden dolayı teşekkür ederim” dedi. Haber okunma sayısı: 101

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR