18 Kasım 2019 Pazartesi

İkbal, 'Dünyanın En Lüks Aile Oteli' seçildi

ikbal-dunyanin-en-luks-aile-oteli-secildi

'World Luxury Hotel Awards', 2019'da İkbal Thermal Hotel & Spa 'Dünya’nın En Lüks Aile Oteli' kategorisinde ödüllendirildi.
13 Ekim 2019 Pazar 21:53

Rovaniemi, Finlandiya’da 500’den fazla katılımcı ile Arctic Tree House Hotel’de gerçekleşen, Dünyanın en lüks otellerinin katıldığı ve Dünyanın zirvedeki lüks otellerini farklı kategorilerde değerlendiren 'World Luxury Hotel Awards', 2019'da İkbal Thermal Hotel &Spa’yı 'Dünya’nın En Lüks Aile Oteli' kategorisinde ödüllendirdi.

İkbal Thermal Hotel & Spa Genel Müdürü Ali Ulvi Gümüşhan, şunları söyledi:  “Otel ziyaretçilerinin verdiği oylarla oluşturulan en iyiler listesi, dünya klasmanındaki hizmetleri ön plana çıkarmak açısından büyük önem taşıyor. Tüm dünyada lüks otel ve spalar için zirveyi belirleyen World Luxury Hotel Awards, lüks otel endüstrisinde hizmet standartlarını yükseltmeyi amaçlıyor.

'World Luxury Hotel Awards', 2018'de İkbal Thermal Hotel &Spa’yı 'Doğu Avrupa'nın En Lüks Spa Oteli' kategorisinde ödüllendirmişti.

World Luxury Hotel Award’u‘ Dünya’nın En Lüks Aile Oteli’ olarak Afyonkarahisar’a getirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.Tüm misafirlerimize göstermiş oldukları ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.” 
Haber okunma sayısı: 55

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER