KOLAYLI YENİ

20 Eylül 2018 Perşembe

İscehisar’da esnaf başkanını seçti

iscehisarda-esnaf-baskanini-secti

İscehisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerine, Afyon ve Eskişehir’den başkanlar katıldı.
14 Mart 2018 Çarşamba 16:12

Ahmet Sav’ın yeniden başkanlığa getirildiği seçimlerde divan başkanlığını Afyon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak yaptı.

Birlik ve beraberlik içinde geçen genel kurula Afyon’dan çok sayıda başkanın yanı sıra Eskişehir’den de başkanlar katıldı.

Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Suat Er, kredi limitlerinin yükselmesi ve faizlerin düşmesinin esnafı çok mutlu ettiğini söyledi. Başkan Er, “Kooperatiflerimiz her zaman esnafımıza büyük destek veriyor. İscehisar’da da Ahmet Sav Başkanımızın canla başla çalıştığına şahit oluyoruz” dedi.

İscehisar Halk Bankası Müdürü Kemal Sevinç de yaptığı konuşmada, esnafın güçlü olması halinde, kooperatiflerin de güçlü olacağına dikkat çekti.

Seçimler sonunda yeniden İscehisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Ahmet Sav, bütün üyelerine teşekkür etti.

ESOB Başkanı Abdülkadir Konak da yaptığı açıklamada, İscehisar’ın başarısı tartışılmaz bir başkana sahip olduğunu belirterek “Ahmet Sav Başkanımız, ilçesine gönül vermiş bir başkanımız. Yaptığı güzel çalışmaları takdirle izliyoruz” diye konuştu. 

Haber okunma sayısı: 114

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER