istek okulları

03 Haziran 2020 Çarşamba

İtalya’da Afyon mermeri rüzgarı

italyada-afyon-mermeri-ruzgari

İtalya’da düzenlenen 54’üncü Uluslararası Marmomac Mermer Fuarı’nda, Afyonkarahisar’ı temsil eden firmalara ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser tarafından teşekkür plaketi verildi.
27 Eylül 2019 Cuma 00:14

İtalya’nın Verona şehrinde düzenlenen ve dünyanın en büyük mermer fuarlarından biri olarak bilinen 54’üncü Uluslararası Marmomac Mermer Fuarı’nda, mermer firmaları Afyonkarahisar’ı temsil ediyor.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği KOSGEB destekli iş gezisi ile 28 iş insanının ziyaret ettiği Marmomac Mermer Fuarı’nda Afyonkarahisar’dan 21 firma stant açtı.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Marmomac Mermer Fuarı’nda stant açan firmaları tek tek ziyaret ederek ATSO adına teşekkür plaketi takdim etti.

ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel ile ATSO Meclis Üyeleri Hüseyin Karabulut ve Hüseyin Şehitoğlu da İtalya’da Afyon’u temsil etti.

Fuar hakkında değerlendirmede bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Marmomac, çok ciddi bir fuar. 1000’in üzerinde genel katılım var. 133 firma Türkiye’den, 21 firma da Afyonumuz’dan katılıyor. 28 mermercimizle birlikte Verona fuarını ziyaret etmeye geldik. Verimli geçiyor, emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel de ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in kendilerini yalnız bırakmadığını vurgulayarak Serteser’e teşekkür etti. 


Haber okunma sayısı: 140

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER