AK PARTİ

22 Mart 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

KOBİ Akademisi eğitimleri sürüyor

kobi-akademisi-egitimleri-suruyor

ATSO KOBİ Akademisi tarafından Mali Finans Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, firmaların talepleri doğrultusunda eğitimler düzenlemeye devam edeceklerini belirtti.
16 Aralık 2018 Pazar 19:06

ATSO KOBİ Akademisi tarafından Mali Finans Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, “Oda olarak üyelerimizin eğitim taleplerini dikkate alıyor, şehrimizin ve ülkemizin gelişme yolculuğuna katkı sağlayacağını düşündüğümüz eğitimleri düzenliyoruz. Bu çerçevede yılsonu değerlendirilmesi yapılması ve 2019’daki yol haritamızın belirlenmesi için üye anketine de çıkmış bulunuyoruz. İnternet sitemiz, sosyal medya mecralarımız ve elektronik posta vasıtasıyla ilettiğimiz anketi, tüm üyelerimizin özenli bir biçimde doldurmalarını, özellikle eğitim talepleri konusunda geri bildirim yapmalarını arzu ediyoruz” dedi.

KARŞILAŞILAN BİR SORUN

Mali Finans Yönetimi’nin firmalar için önemine dikkat çeken Türker, “Bugünkü eğitimimizde Mali Finans Yönetimi’nin idari aşamada ve yargı aşamasındaki çözüm yollarından bahsedilecek. Mali Finans Yönetimi, şirketlerimizin zaman zaman sorunlarla karşılaştıkları bir alan. Bu nedenle eğitimin yararlı olacağını düşünüyor; eğitimi verecek değerli hocamıza da şimdiden teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

EĞİTİM İKİ SAAT SÜRDÜ

Açılış konuşmasının ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Doktor Öğretim Görevlisi İsmail Ciğerci, Uzlaşma, Hataların Düzeltilmesi, Cezalarda İndirim, Pişmanlık ve Islah, İzaha Davet, Dava Açma başlıklarında sunum yaptı. Eğitim yaklaşık 2 saat sürdü. Haber okunma sayısı: 89

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR