CACTUS

20 Haziran 2019 Perşembe

KOBİ Akademisi eğitimleri sürüyor

kobi-akademisi-egitimleri-suruyor

ATSO KOBİ Akademisi tarafından Mali Finans Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, firmaların talepleri doğrultusunda eğitimler düzenlemeye devam edeceklerini belirtti.
16 Aralık 2018 Pazar 19:06

ATSO KOBİ Akademisi tarafından Mali Finans Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, “Oda olarak üyelerimizin eğitim taleplerini dikkate alıyor, şehrimizin ve ülkemizin gelişme yolculuğuna katkı sağlayacağını düşündüğümüz eğitimleri düzenliyoruz. Bu çerçevede yılsonu değerlendirilmesi yapılması ve 2019’daki yol haritamızın belirlenmesi için üye anketine de çıkmış bulunuyoruz. İnternet sitemiz, sosyal medya mecralarımız ve elektronik posta vasıtasıyla ilettiğimiz anketi, tüm üyelerimizin özenli bir biçimde doldurmalarını, özellikle eğitim talepleri konusunda geri bildirim yapmalarını arzu ediyoruz” dedi.

KARŞILAŞILAN BİR SORUN

Mali Finans Yönetimi’nin firmalar için önemine dikkat çeken Türker, “Bugünkü eğitimimizde Mali Finans Yönetimi’nin idari aşamada ve yargı aşamasındaki çözüm yollarından bahsedilecek. Mali Finans Yönetimi, şirketlerimizin zaman zaman sorunlarla karşılaştıkları bir alan. Bu nedenle eğitimin yararlı olacağını düşünüyor; eğitimi verecek değerli hocamıza da şimdiden teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

EĞİTİM İKİ SAAT SÜRDÜ

Açılış konuşmasının ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Doktor Öğretim Görevlisi İsmail Ciğerci, Uzlaşma, Hataların Düzeltilmesi, Cezalarda İndirim, Pişmanlık ve Islah, İzaha Davet, Dava Açma başlıklarında sunum yaptı. Eğitim yaklaşık 2 saat sürdü. Haber okunma sayısı: 122

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

atso-cin-heyetiyle-toplanti-yapti

ATSO, Çin heyetiyle toplantı yaptı

19 Haziran 2019 Çarşamba 20:05
ihracat-sampiyonlarina-odul-yagmuru

İhracat şampiyonlarına ödül yağmuru

19 Haziran 2019 Çarşamba 19:48
mermer-ihracatcilari-odullerini-aldi

Mermer ihracatçıları ödüllerini aldı

17 Haziran 2019 Pazartesi 21:41
proje-hazirlama-egitimi-verildi

Proje hazırlama eğitimi verildi

13 Haziran 2019 Perşembe 18:52
dinarda-emlak-piyasasi-durdu

Dinar’da emlak piyasası durdu

10 Haziran 2019 Pazartesi 20:08

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR