AK PARTİ

22 Şubat 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

Mali Müşavir Sen Afyon’da toplandı

mali-musavir-sen-afyonda-toplandi

Muhasebeciler, Mali Müşavirler ve Bağımsız Denetçiler İşveren Sendikası Afyonkarahisar Şubesi tarafından 30 Haziran Cumartesi günü güncel konular üzerine bir toplantı düzenlendi.
02 Temmuz 2018 Pazartesi 16:00

Mali Müşavir İşveren Sen Genel Başkanı Eyyüp Sabri Güler, Mali Müşavir İşveren Sen İstanbul 1 No Şube Başkanı Tevfik Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Cahit Oktay ve Necmi Balta, Mali Müşavir İşveren Sen Giresun Şube Başkanı Sinan Dalman’ın da katıldığı toplantı, Mali Müşavir İşveren Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Yusuf Tür’ün açılış konuşması ile başladı.

Şube başkanı Yusuf Tür, Ankara, İstanbul ve Giresun’dan gelen meslek mensuplarına teşekkür ederek, toplantıya ilgi gösteren Afyonkarahisarlı meslektaşlarına teşekkür etti. Mali Müşavir İşveren Sen Genel Başkanı Eyyüp Sabri Güler’in moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda güncel mesleki sorunlar, son yapılan yasal düzenlemeler ve sendikanın çalışmaları anlatıldı.

Soru cevap bölümünde mali müşavirlerin sorunları tartışılarak görüş alışverişinde bulunuldu. Sendikanın faaliyetlerinin, 2018’de de Mali Müşavirlerin, meslek, meslektaş, meslek örgütü bitti denilen noktada mesleğe olan bakışında ve kendisine olan güven ve mesleğin onur mücadelesinde çok olumlu katkı sunduğu gözlendi.

Toplantı sonrası Mali Müşavir İşveren Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Yusuf Tür tarafından Genel Başkan Eyyüp Sabri Güler, İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Tevfik Yılmaz ve Giresun Şube Başkanı Sinan Dalman’a Afyonkarahisar’ın simgelerinin yer aldığı plaket takdim edildi. Toplantıda Afyonkarahisar Şube Başkan Yardımcısı Hatice Yonca Onur ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Ali Durmaz da hazır bulundu. Haber okunma sayısı: 178

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

atsodan-kobi-hastanesi-projesi

ATSO’dan KOBİ Hastanesi Projesi

22 Şubat 2019 Cuma 19:03
abigemin-sundugu-imkanlar-anlatilacak

ABİGEM’in sunduğu imkanlar anlatılacak

21 Şubat 2019 Perşembe 19:12
mesleki-yeterlilik-sinavi-

Mesleki Yeterlilik Sınavı

21 Şubat 2019 Perşembe 18:03
rekor-afyonkarahisarin

Rekor Afyonkarahisar’ın

21 Şubat 2019 Perşembe 17:55
emlakcilar-icin-artik-belge-zorunlu

Emlakçılar için artık belge zorunlu

19 Şubat 2019 Salı 18:24

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR