AK PARTİ

22 Şubat 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

Sigortacılar Afyon’da birliği sağladı

sigortacilar-afyonda-birligi-sagladi

Afyon Sigorta Acenteleri Derneği ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 24. Meslek Komitesi, TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İl Delegeliği seçimi için ortak liste çıkardı.
02 Temmuz 2018 Pazartesi 18:42

Sigortacılık mesleğinin gelişmesi için 2007 yılında çıkarılan 5684 Sayılı Kanuna dayanılarak ilki 2009 yılında kurulan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İl Delegeliği Seçimleri için Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik sağlandı.

İL DELEGESİ OLARAK 3 FİRMA TEMSİL EDECEK

Afyon Sigorta Acenteleri Derneği (AFSAD) ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 24. Meslek Komitesi, Sektör Meclisi İl Delegeliği için ortak liste çıkardı. 5 Temmuz’da yapılacak İl Delegeliği Seçimi’nde Doruk-a Sigorta Limited Şirketi adına Arzu Duman, Gen-Han Sigorta Limited Şirketi adına Samiye Hancıoğlu ve Ceyrem Sigorta Limited Şirketi adına Oktay Sayın temsilcilerinden oluşan liste oylanacak. Ortak liste, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol’a teslim edildi.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Konu hakkında değerlendirmede bulunan AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem, “Sektörümüzün gelişmesi, yaşanan sorunların kolay çözümü için birlik ve beraberliğin önemine her zaman dikkat çektik. Biz ne kadar güçlü olursak, taleplerimizin yerine getirilmesi de o kadar kolay olacak. Afyon olarak 40 kişinin bulunduğu sektör meclisinde daima bulunduk. Bu dönemde yerimizi muhafaza etmek istiyoruz.  Sektör Meclisi İl Delegeliği Seçimi’nin hayırlı olmasını diliyor, mesleğimiz adına güzel gelişmelere vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. Haber okunma sayısı: 161

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

atsodan-kobi-hastanesi-projesi

ATSO’dan KOBİ Hastanesi Projesi

22 Şubat 2019 Cuma 19:03
abigemin-sundugu-imkanlar-anlatilacak

ABİGEM’in sunduğu imkanlar anlatılacak

21 Şubat 2019 Perşembe 19:12
mesleki-yeterlilik-sinavi-

Mesleki Yeterlilik Sınavı

21 Şubat 2019 Perşembe 18:03
rekor-afyonkarahisarin

Rekor Afyonkarahisar’ın

21 Şubat 2019 Perşembe 17:55
emlakcilar-icin-artik-belge-zorunlu

Emlakçılar için artık belge zorunlu

19 Şubat 2019 Salı 18:24

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR