istek okulları

03 Haziran 2020 Çarşamba

“Sürekli kazanmak ister misin?”

surekli-kazanmak-ister-misin

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, gelecek hafta 3 önemli seminere ev sahipliği yapacak. Katılımın ücretsiz olacağı 3 seminer, üyelerin ihracat, para yönetimi ve alacak sigortası konusunda değerli bilgiler edinmesini sağlayacak.
01 Ekim 2019 Salı 20:10

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda 7,8 ve 9 Ekim’de 3 önemli seminer düzenlenecek. Bu seminerlerle ATSO üyeleri, merak edilen başlıklarda yeni bilgilere, uzman isimlerin anlatımıyla ulaşacak.

İHRACATIN PÜF NOKTALARI

Gelecek hafta ATSO’nun ev sahipliğindeki ilk seminer, 7 Ekim, saat 13’te gerçekleştirilecek. Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile ATSO işbirliğinde düzenlenecek “Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri”nde Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü İhracatı Geliştirme Uzmanları Asım Çalış, Seda Kavruker ve Esin Şen “İş Dünyası İçin Uluslararası Ticari Bilgiye Erişim”, “İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları” ve Meksika’daki ticaret fırsatları hakkında sunum yapacak.

“SÜREKLİ KAZANMAK İSTER MİSİN?”ATSO’da 8 Ekim’de ise Eğitmen Ceyhun Yeşilşerit, ilgi çekici bir başlıkla seminer verecek. TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenecek “Hem Çok, Hem Sürekli Kazanmak İster Misin” başlıklı seminer, 8 Ekim, saat 15’te başlayacak. Seminerde “Kazancın formülü”, “Marka ne değildir”, “Hatasız kul olmaz” gibi merak uyandıran vurgular yer alacak.

TİCARİ ALACAK SİGORTASI’NIN TÜM AYRINTILARI

Son günlerde KOBİ’lerin gündeminde yer alan “Ticari Alacak Sigortası” da ATSO’da masaya yatırılacak. 9 Ekim, saat 15’te Halk Sigorta Uzmanı Fehmi Gökhan Gürsoy’un katılımıyla düzenlenecek olan “Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere Yönelik Ticari Alacak Sigortası Bilgilendirme Semineri”nde ATSO üyelerinin konuya ilişkin soruları da cevaplandırılacak.

  Haber okunma sayısı: 119

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER