Döner Ateşi üst

18 Ocak 2019 Cuma

Taşeron işçiler için kadro sınavı

taseron-isciler-icin-kadro-sinavi-

Afyon Kocatepe Üniversitesinin (AKÜ) çeşitli birimlerinde taşeron şirket bünyesinde çalışan kişiler için yapılan kadroya geçiş sınavı 11 Mart 2018 Pazar günü Tıp Fakültesinde yapıldı.
13 Mart 2018 Salı 19:05

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile taşeron işçiler hakkında yapılan düzenleme kapsamında Afyon Kocatepe Üniversitesinin (AKÜ) çeşitli birimlerinde taşeron şirket bünyesinde çalışan kişiler için yapılan kadroya geçiş sınavı 11 Mart 2018 Pazar günü Tıp Fakültesinde gerçekleştirildi.

Tıp Fakültesi binası içerisinde toplam 8 salonda yapılan ve bin 82 kişinin girmeye hak kazandığı kadroya geçiş sınavı bin 79 aday ile gerçekleştirildi. 3 kişinin katılmadığı sınavda kişilere görev yaptıkları alanlar ile ilgili çoktan seçmeli soruların yer aldığı sınav uygulandı.

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak’ın koordinasyonunda ilgili birimlerin yöneticilerinin kontrolünde gerçekleştirilen sınavın sonuçları da 12 Mart 2018 tarihinde üniversitenin resmi web adresinde (www.aku.edu.tr) adresinde yayımlandı.

 Haber okunma sayısı: 246

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR