istek okulları

03 Nisan 2020 Cuma

Uyum içinde, güzel projelere imza atacağız

uyum-icinde-guzel-projelere-imza-atacagiz

AFSİAD Yönetim Kurulu Kadir SAYIN Başkanlığında protokol ziyaretleri yaptı.
04 Şubat 2020 Salı 18:45

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin ÇOBAN, İl Emniyet Müdürü Ali TEMİZ, Afyonkarahisar Ticaret Borsa Başkanı Mehmet MÜHSÜRLER ve Meclis Başkanı Fahrettin ZOBALI, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü SERTESER ve Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı MERDİVENCİ ziyaret edildi.

Ziyaretlere AFSİAD Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin TOKMAN, Murat TABAK, Abdurrahman ALP, Tamer DİŞBUDAK, Kamil AYVALI, Kirami GÜREL, Muhammet ÖTKEN, Ahmet ÖNDÜÇ, Nail DEMİREL, Murat TABAK ve Tufan İPLİKÇİOĞLU katıldı.

AFSİAD YÖNETİMİNİN, ATSO ZİYARETİ

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ

ATSO ziyaretinde kısa bir açıklama yapan AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, “Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu olarak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile güçlü ilişkiler içinde olacağımızı düşünüyoruz. Sizlerin desteği ile Afyonkarahisar için güzel projelere imza atacağız. Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde, iş dünyasında güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyoruz. Ülke ekonomisi ve gelişimi ile ilgili yapılabilecek her faaliyette birlik ve beraberlik içinde olmayı istiyoruz” dedi.

DİNAMİK BİR EKİP İLE GÖREVE GELDİNİZ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek “AFSİAD’ın son Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu’na seçilmenizden dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. AFSİAD’ın şahsım açısından önemi büyük. 1991 yılında AFSİAD’ın Kurucu Başkanı idim. Uzun bir süre, farklı dönemlerde Başkanlık yaptım. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na birlikte seçildiğimizde de AFSİAD’ın Başkanı idim. AFSİAD’ın 29 senelik bir tarihi var. Bu derneği kurduğumuz yıllarda Türkiye’de Sanayici ve İşadamları Dernekleri, iki elin parmaklarını geçmeyecek kadardı. O günden bugüne Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği de kendini ispatlamış bir dernektir. Tüm gelmiş geçmiş Yönetim Kurulu Başkanları’nı, Yönetim Kurulu Üyeleri’ni, tüm üyelerini derneğin çalışmaları dolayısıyla ayrı ayrı tebrik ediyorum. Sizler, Kadir Sayın Bey başkanlığında çok dinamik bir ekip ile göreve geldiniz. Afyonkarahisar’a çok önemli katkılar sağlayacağınıza eminim. İnşallah sizin de dediğiniz gibi Ticaret ve Sanayi Odamız, AFSİAD ile dirsek teması içinde olacaktır” ifadelerini kullandı.

UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de “Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’nin hepsi birbirinden değerli yeni Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyorum, hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel bir Yönetim Kurulu oluşmuş. Bu nazik ziyaretiniz için de hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler sizlerle birlikte varız. Hepiniz Odamız’ın üyesisiniz; bazılarınız Meclisimiz’in üyesi. Bundan sonra da hep birlikte, uyum içinde çalışacağımızdan eminim. Yeni projelere hep birlikte imza atacağız” diye konuştu.

MERMERDEN YAPILMIŞ GEMİ SAAT HEDİYE

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ile ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret dolayısıyla AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın’a mermerden yapılmış gemi saat hediye etti. Ziyaret, AFSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Tokman tarafından ATSO’ya hediye edilen mermer Atatürk Büstü önünde fotoğraf çektirilmesi ile sona erdi.    Haber okunma sayısı: 82

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER