Döner Ateşi üst

18 Ocak 2019 Cuma

ZEKA Salihli’de toplandı

zeka-salihlide-toplandi

Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı, Manisa’nın Salihli ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıda Zafer Havalimanı ve Zafer Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmalar istişare edildi.
01 Mayıs 2018 Salı 21:19

Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılı 4’üncü dönem Yönetim Kurulu Toplantısı, Manisa’nın Salihli ilçesinde Lidya Sardes Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de katıldı.

ZAFER HAVALİMANI İSTİŞARE EDİLDİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kütahya Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Ahmet Hamdi Nayir yaptı. Nayir, Zafer Havalimanı ve Zafer Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarının inceleneceğini belirtti. Nayir, Zafer Havalimanı’nın etkinliğinin artırılması konusunda istişarede bulunacaklarını kaydetti.

AFYON MERMERİ’NDEN SATRANÇ TAKIMI

Toplantıda Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nın önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve şimdiki Meclis Başkanı Nafi Güral’a Afyon Mermeri’nden satranç takımı ve Kütahya Çinisi'nden Elif simgesi hediye edildi. Haber okunma sayısı: 139

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR