KOLAYLI YENİ

19 Ekim 2018 Cuma

ZEKA Salihli’de toplandı

zeka-salihlide-toplandi

Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı, Manisa’nın Salihli ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıda Zafer Havalimanı ve Zafer Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmalar istişare edildi.
01 Mayıs 2018 Salı 21:19

Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılı 4’üncü dönem Yönetim Kurulu Toplantısı, Manisa’nın Salihli ilçesinde Lidya Sardes Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de katıldı.

ZAFER HAVALİMANI İSTİŞARE EDİLDİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kütahya Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Ahmet Hamdi Nayir yaptı. Nayir, Zafer Havalimanı ve Zafer Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarının inceleneceğini belirtti. Nayir, Zafer Havalimanı’nın etkinliğinin artırılması konusunda istişarede bulunacaklarını kaydetti.

AFYON MERMERİ’NDEN SATRANÇ TAKIMI

Toplantıda Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nın önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve şimdiki Meclis Başkanı Nafi Güral’a Afyon Mermeri’nden satranç takımı ve Kütahya Çinisi'nden Elif simgesi hediye edildi. Haber okunma sayısı: 109

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ihracat-akademisi-start-aldi

İhracat Akademisi start aldı

18 Ekim 2018 Perşembe 18:54
ihracat-memleket-meselesi

İhracat, memleket meselesi

17 Ekim 2018 Çarşamba 19:32
hammda-almanya-turkiye-ekonomi-fuari-

Hamm'da, Almanya-Türkiye Ekonomi Fuarı

17 Ekim 2018 Çarşamba 18:50

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR