istek okulları

07 Haziran 2020 Pazar

Zile TSO’dan ATSO’ya nezaket ziyareti

zile-tsodan-atsoya-nezaket-ziyareti

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu.
22 Kasım 2019 Cuma 19:00

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice ve Zile TSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Meclis Başkan Yardımcısı M. Asım Bozca tarafından ağırlanan heyet adına konuşan Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, “Zile Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri olarak Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettik. Bizleri kabulünden dolayı Sayın Yönetim Kurulu Başkanımıza ve Sayın Meclis Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ı ziyaret etmiştik. Bu kapsamda aynı çatı altında bulunmaktan şeref duyduğumuz Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamızı da ziyaret etmek istedik. Şehirlerimizdeki ekonomik faaliyetlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunacağız” dedi.

AFYON KAVŞAK OLMA ÖZELLİĞİNE SAHİP

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek “Burada sizleri ağırlamaktan çok mutluyuz. Tabii Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çok büyük bir camia. 365 Oda ve Borsa, birbirine sargın olan camiadır. Sizleri şehrimizde ve Odamızda ağırlamaktan memnun olduk. Bu tip ziyaretlerle Odaların Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri birbirilerini tanıyor. Bu ziyaretlerin ileride birlikte iş yapma gibi faydası da oluyor. Afyon kavşak olma özelliğine sahip, dolayısıyla pek çok Oda ve Borsamızı da Odamızda ağırlama imkânı oluyor” diye konuştu.

Ziyaret, karşılıklı hediye takdiminin ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

  Haber okunma sayısı: 148

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

mermer-tasarim-yarismasi-

Mermer Tasarım Yarışması

04 Haziran 2020 Perşembe 18:58
covid-19-etkilese-de-793-milyon-dolarlik-ihracat

Covid 19 etkilese de 793 milyon dolarlık ihracat

03 Haziran 2020 Çarşamba 20:56
shoedex-2020ye-yogun-ilgi

Shoedex 2020’ye yoğun ilgi

03 Haziran 2020 Çarşamba 20:49

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR