Döner Ateşi üst

21 Nisan 2019 Pazar

Başkan Çöl, Afyon basınını ağırladı

-baskan-col-afyon-basinini-agirladi

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Afyonkarahisar’da görev yapan basın mensuplarını Sandıklı’da misafir ederek, ilçeye yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.
06 Ağustos 2018 Pazartesi 21:07

Başkan Mustafa Çöl ile Konak Park’da sabah kahvaltısında buluşan Afyonkarahisar’ın gazete, dergi, internet sitesi, televizyon, radyo gibi değişik haber kollarında görev yapan basın mensupları, kahvaltının akabinde Bedesten Çarşısını gezerek esnafla sohbet ettiler.

Tarihi bir müze kazandırdık

Daha sonra Sandıklı Belediyesi yanından bulunan Germiyan Oğulları döneminden kalan tarihi hamam projesi hakkında basın mensuplarına bir değerlendirme yapan Başkan Mustafa Çöl, burada bulunan tarihi dokunun eskisine uygun olarak tekrar hayata geçirilerek bir hamam müzesi olacağını, gerekli işlemlerin yapılarak Sandıklı’ya ilk defa tarihi bir müze kazandırdıklarının altını çizdi.

Akdağ ile ilgili bilgiler aldılarAkabinde eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun destekleriyle bölgenin cazibe merkezi haline gelen Akdağ Tabiat Parkı’nın eşsiz güzelliği eşliğinde doğa yürüyüşü yapan heyet, bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek Başkan Mustafa Çöl’den Sandıklı Belediyesi’ne işletmesi devredilen Akdağ Tabiat Parkı ile ilgili bilgiler aldılar.

Büyük bir ivme kazanılacak

Gazeteciler ile Akdağ’da gerçekleştirilen söyleşilerde; Akdağ Tabiat Parkının yeni haliyle çok güzel olduğu, burada yapılan çalışmalarla bölgede adından sıkça söz ettireceği ve Sandıklı Belediyesine devriyle büyük bir ivme kazanacağına dikkat çektiler. Yapılan doğa yürüyüşü ve gezinin ardından öğle yemeği Akdağ’da bulunan Restaurant’da gerçekleştirilen organizasyon, Başkan Mustafa Çöl’ün misafirleri tek tek uğurlayarak yolcu etmesiyle sona erdi.Haber okunma sayısı: 197

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR