KOLAYLI YENİ

20 Eylül 2018 Perşembe

Afyon basını ilk adımı attı

afyon-basini-ilk-adimi-atti

Afyonkarahisar Basın camiasında birlikteliğin sağlanması adına yeni adımlar atılıyor. Bu kapsamda ilk buluşma gerçekleştirildi.
02 Mart 2018 Cuma 21:07

Basın camiasının büyüğü, Türkeli Gazetesi sahibi H. Hakkı Özsoy’un başkanlığında Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Odak Gazetesi sahibi M. Emin Güzbey, Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği Başkanı ve Şuhut’un Sesi Gazetesi sahibi Mehmet Abdioğulları, Gazete 3 ve Kanal 3’ün Yönetim Kurulu Başkanı, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kadınana Gazetesi sahibi Canser Kuzu, Hisar Gazetesi sahibi Ahmet Birliktir, Kocatepe Gazetesi sahibi Sezer Küçükkurt ve Megabirlik A.Ş. Yönetim kurulu Üyesi Muammer Türker bir toplantı gerçekleştirdiler.

Anahaber Gazetesi ve Karahisar Tv sahibi Bekir Yeşilay yolculukta olması nedeniyle toplantıya katılamadı. Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliğin sağlanmasının ilimiz adına önemli bir gelişme olacağı görüşünün paylaşıldığı toplantıda bu yönde adımlar atılmaya başlanması için M. Emin Güzbey, Mehmet Abdioğulları, Muammer Türker ve Sezer Küçükkurt’tan oluşan komisyonun göreve başlamasına karar verildi. Komisyon ilimizdeki tüm basın camiasını kucaklayacak bir oluşum için çalışmalarına başladı.
 Haber okunma sayısı: 322

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

rektor-solak-akademisyenleri-kabul-etti

Rektör Solak akademisyenleri kabul etti

19 Eylül 2018 Çarşamba 21:08
19-eylul-gaziler-gunu-torenle-kutlandi

19 Eylül Gaziler Günü törenle kutlandı

19 Eylül 2018 Çarşamba 20:59
sendikacilardan-baskan-cobana-ziyaret

Sendikacılardan Başkan Çoban’a ziyaret

19 Eylül 2018 Çarşamba 20:05
inanilir-gibi-degil-tarihi-doku-mahvolacak

İnanılır gibi değil, tarihi doku mahvolacak!

19 Eylül 2018 Çarşamba 16:38

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR