AK PARTİ

25 Mart 2019 Pazartesi

Fatih Çetinkaya

Afyon basını ilk adımı attı

afyon-basini-ilk-adimi-atti

Afyonkarahisar Basın camiasında birlikteliğin sağlanması adına yeni adımlar atılıyor. Bu kapsamda ilk buluşma gerçekleştirildi.
02 Mart 2018 Cuma 21:07

Basın camiasının büyüğü, Türkeli Gazetesi sahibi H. Hakkı Özsoy’un başkanlığında Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Odak Gazetesi sahibi M. Emin Güzbey, Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği Başkanı ve Şuhut’un Sesi Gazetesi sahibi Mehmet Abdioğulları, Gazete 3 ve Kanal 3’ün Yönetim Kurulu Başkanı, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kadınana Gazetesi sahibi Canser Kuzu, Hisar Gazetesi sahibi Ahmet Birliktir, Kocatepe Gazetesi sahibi Sezer Küçükkurt ve Megabirlik A.Ş. Yönetim kurulu Üyesi Muammer Türker bir toplantı gerçekleştirdiler.

Anahaber Gazetesi ve Karahisar Tv sahibi Bekir Yeşilay yolculukta olması nedeniyle toplantıya katılamadı. Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliğin sağlanmasının ilimiz adına önemli bir gelişme olacağı görüşünün paylaşıldığı toplantıda bu yönde adımlar atılmaya başlanması için M. Emin Güzbey, Mehmet Abdioğulları, Muammer Türker ve Sezer Küçükkurt’tan oluşan komisyonun göreve başlamasına karar verildi. Komisyon ilimizdeki tüm basın camiasını kucaklayacak bir oluşum için çalışmalarına başladı.
 Haber okunma sayısı: 382

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ogrenciler-fidan-dikti

Öğrenciler fidan dikti

23 Mart 2019 Cumartesi 17:45
kavga-edilen-sehre-yatirim-gelmez

Kavga edilen şehre yatırım gelmez

22 Mart 2019 Cuma 21:36
dilekceler-mebe-gonderildi

Dilekçeler MEB’e gönderildi

22 Mart 2019 Cuma 20:42
adalet-bakani-gul-geliyor

Adalet Bakanı Gül geliyor

22 Mart 2019 Cuma 20:27

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR