istek okulları

22 Şubat 2020 Cumartesi

Afyon Batı Tur şoförleri ve hostesleri iletişim semineri aldı

afyon-bati-tur-soforleri-ve-hostesleri-iletisim-semineri-aldi

Afyon Batı Tur öğrenci taşımacılığı yapan servis şoförlerine iletişim beceri ve servis taşımacılığının önemi konularında semineri verildi.
01 Kasım 2019 Cuma 20:33

Seminer öncesi Batı Tur servis şoförleri ve hostesleri ve şirket yöneticileri kahvaltıda bir araya gelerek sohbet etme fırsatı buldular.

Kahvaltıya Batı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Önder Artuk, Özel Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Okul Müdürü İbrahim Çakal’da katıldı.

ÇOCUKLARIMIZ EN KIYMETLİ VARLIĞIMIZ

Seminer öncesi selamlama konuşması yapan Batı Tur Yönetim Kurulu Başkanı Önder Artuk, En kıymetlilerimiz çocuklarımız, bizim en değerli varlıklarımız ve geleceğimizdir. Öğrencilerimizi taşırken itinalı ve dikkatli davranmamız gerekir. Bu anlamda sizlere düşen büyük sorumlulukların bilincinde olmanız gerekiyor. Sizlerde birer velisiniz empati kurduğunuzda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız." dediÇOCUKLARA ROL MODEL OLUYORSUNUZ

Şirket Koordinatörü Ömer Mürsel Bilik, Servis şoförlerine çocuklarla iletişime geçerken yapılması gerekenleri anlattı. Servis şoförlerinin aynı zamanda çocuklara rol model olduğu hatırlatıldı ve bu konuda şoförlerin davranışlarına önem göstermeleri istedi.

SEMİNERLER BİZİM İÇİN VERİMLİ OLUYOR

Seminerin ardından açıklamalarda bulunan servis şoförleri, taşıdıkları öğrencilerin kendilerine emanet edildiğinin bilincinde olduklarını belirterek, “Öncelikle öğrencilerin iyiliği için eğitim aldık. Seminer oldukça verimli geçti. Edindiğimiz bilgilerle işimizi en iyi şekilde yapak için özen göstereceğiz.” diye konuştular. 


Haber okunma sayısı: 255

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR