07 Aralık 2019 Cumartesi

Afyon’a bir yatırım daha geliyor

afyona-bir-yatirim-daha-geliyor

Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyonrahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Fatih Öğüç’e iade-i ziyarette bulundular.
02 Nisan 2019 Salı 20:32

Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyonrahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öğüç’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

“İDDALI BİR YATIRIM GERÇEKLEŞTİRİLDİ”

Ziyarette konuşan ATSO Başkanı Hüsnü Serteser,  Op. Dr. Fatih Öğüç’ün Afyonkarahisar’a iddialı bir yatırım yaptığını belirterek, “Fatih bey Afyonkarahisar’a yaptığı yatırımla iddialı bir giriş yaptı.Şehrimizi Tüp Bebek Merkezi olarak Türkiye’de iddialı bir konuma taşıyacağını söyledi. İnsanın yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Fatih Beyinde daha önce yaptıklarına baktığımızda başarılı çalışmalarını görüyoruz. Kentimize yaptığı yatırımla Afyonkarahisar’ı Türkiye’nin Tüp Bebek Merkezi yapacağını belirtenFatih beyin yanında olduğumuzu belirterek kendisine ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

“AFYON’UN İKLİMİ TÜB BEBEK İÇİN UYGUN”Daha sonra konuşan Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı ve merkez İl Genel Meclisi (İGM)Üyesi Burhanettin Çoban ise, “Fatih Beyin hastanede gerçekleştirdiği yenilikler ve kazandırdığı ekipmanla Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin Tüp Bebek Merkezi olacağı iddiasının gerçekleşmesi en büyütk temennimiz. Yine bir şey daha öğrendim ki İlimizin iklimi, hava şartları, havasının temizliğinin tüp bebek için uygun şartlardaymış. Bu alanda yapacakları çalışmalarda Fertillife Hastanesi çalışanlarına başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

AFYON’A BİR YATIRIM DAHA GELECEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Fatih Öğüç, “Hastanemizdeki fiziki şartları, personelimizi ve ekipmanımızıadım adım yükselterek büyük başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Bu başarının en büyük sebeplerinden biri Afyonkarahisar’ın sahip olduğu hava şartlarının iyi olması ve hava kirliliğinin Türkiye şartlarında endüşük seviyelerde olmasıdır. İstanbul’da ve Eskişehir’de yatırımları olan bir grubuz ama ne İstanbul’da ne Eskişehir’de bu kadar samimi bir yaklaşımla karşılaşmadık. Bu nedenle kendimizi Afyonkarahisarlı gibi hissediyoruz.   Bu samimiyete layık olamaya çalışacağız. Önümüzdeki haftaya Cibuti’ye gideceğiz oradan Afyonkarahisar’a hasta getireceğiz.  Öteyandan Eskişehir’e yapmaya başladığımız hayvan labrovası aracılığı gelişmiş hayvan ırklarının üretim çiftliğinide Afyonkarahisar’a kuracağız.” diye konuştu.

Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyonrahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser’in ziyaretinde hastane yönetiminden Hastane Direktörü İlker Vapur, Başhekim Op. Dr. Metin Demirtürk ve Hastane Direktör Yardımcısı Ahmet Taşdelen’de hazır bulundular.

    Haber okunma sayısı: 653

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

bem-bir-sen-sandiklida-toplandi

Bem-Bir-Sen Sandıklı’da toplandı

06 Aralık 2019 Cuma 22:42
sandikli-osb-yonetimi-toplandi

Sandıklı OSB yönetimi toplandı

06 Aralık 2019 Cuma 22:36
dunya-afyonu-merak-ediyor

Dünya, Afyon'u merak ediyor

05 Aralık 2019 Perşembe 22:12
irak-buyukelcisi-afyonda-misafir-edilecek

Irak Büyükelçisi Afyon’da misafir edilecek

05 Aralık 2019 Perşembe 21:56
tarim-ve-orman-bakani-geliyor

Tarım ve Orman Bakanı geliyor

05 Aralık 2019 Perşembe 21:31
afyonda-suc-cetesi-cokertildi

Afyon’da suç çetesi çökertildi

05 Aralık 2019 Perşembe 20:35

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR