istek okulları

18 Şubat 2020 Salı

Afyon’da STK’lar Elazığ için seferber oldu

afyonda-stklar-elazig-icin-seferber-oldu

Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem dolayısıyla Afyonkarahisar’daki resmi kurumlar ve STK’lar yardım seferberliği başlattı.
26 Ocak 2020 Pazar 21:03

Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem dolayısıyla Afyonkarahisar’daki resmi kurumlar ve STK’lar yardım seferberliği başlattı.

Başta Afyonkarahisar Valiliği olmak üzere ilçe ve belde belediyeleri, TCDD, AFAD, 112, UMKE, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği (AFSİAD), Kamyoncu ve Nakliyeci esnafı ve daha birçok kurum-kuruluş ile yardım dernekleri Elazığ için seferber oldu.
 

TCDD Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ ve Malatya'da meydana gelen deprem sonrası, depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için yardım treni gönderildi.

ATSO: “KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası başlattığı kampanya ile ilgili duyuruda bulundu. Odadan yapılan açıklamada şunlar söylendi: “Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem dolayısıyla depremzede vatandaşlarımıza yardım ulaştırmak isteyen üyelerimiz, Odamız aracılığıyla yardımlarını gönderebilecektir.Bölgede elektrikli-tüplü ısıtıcı, kullanılmamış giysi, kuru gıda ve çocuk bezi ihtiyacı bulunmaktadır. Yardımların 29 Ocak 2020, Çarşamba günü saat 17.00’a kadar Odamız hizmet binasına teslim edilmesi gerekmektedir.”

AFSİAD’DAN EV EKMEĞİ VE HAŞHAŞ KAMPANYASI

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneğinin başlattığı kampanya kapsamında 1 kişilik katık bedelinin 20 TL olduğu vurgulandı.

20 liralık katık paketinin içinde Afyonkarahisar’ın patatesli ekmeği ile bir miktar haşhaş ezmesinin olduğu belirtildi.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin aşağıda ki hesap numaralarına bağışta bulanabileceği ifade edildi.

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği

Yapı Kredi Bankası Afyon OSB Şubesi

TR98 0006 7010 0000 0026 5925 33


 

AFYON MANŞET HABER Haber okunma sayısı: 86

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR