Triovista, İstek

15 Ağustos 2020 Cumartesi

Allah bizi mahcup etmesin

allah-bizi-mahcup-etmesin

2004 yılında Şırnak’ta Şehit düşen J. Astsb. K. Çvş. Bahadır Özenç’in ailesini ziyaret edip, anne Satı ve Baba Ali İhsan Özenç ile görüşen Vali Gökmen Çiçek: “Allah bizi sizlere hiçbir zaman mahcup etmesin” dedi.
02 Temmuz 2020 Perşembe 21:02

Göreve geldiği günden bu güne ilçe ziyaretlerine aralıksız devam eden Vali Gökmen Çiçek, bu kapsamda Bayat İlçesini ziyaret etti.

Vali Gökmen Çiçek, Valiler Kararnamesi ile Afyonkarahisar’a atanıp göreve başladığından bu yana ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Vali Gökmen Çiçek, programı kapsamında bugün kilimiyle ünlü Bayat İlçesini ziyaret etti.

Ziyaretlerine Bayat Kaymakamlığında başlayan Çiçek, Kaymakam Ömer Tekeş’ten ilçenin nüfus, sağlık, eğitim, asayiş ve ekonomik yönünden genel durumunu içeren brifing aldı.

Daha sonra ilçe programına Bayat Belediyesi ziyaretiyle devam eden Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur ile ilçede yürütülen projeler ve yapılan diğer çalışmalar hakkında görüştü.

Belediye programı sonrası 2004 yılında Şırnak’ta Şehit düşen J. Astsb. K. Çvş. Bahadır Özenç’in ailesini ziyaret edip, anne Satı ve Baba Ali İhsan Özenç ile görüşen Vali Gökmen Çiçek: “Allah bizi sizlere hiçbir zaman mahcup etmesin” dedi.

Programının son bölümünde Türkiye’nin patentli son kilimi olan, yüzde yüz kök boyadan yapılan ve 120 yıl renklerini muhafaza edebilen meşhur Bayat Kilimlerinin dokunduğu Bayat Kilim Atölyesi’ni ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Atölye yetkililerinden dünyaca ünlü kilimin dokuma aşamalarıyla ilgili bilgiler aldı. 
Haber okunma sayısı: 273

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR