KOLAYLI YENİ

21 Eylül 2018 Cuma

Bakan Eroğlu için İstanbul olmazsa Ankara

bakan-eroglu-icin-istanbul-olmazsa-ankara

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan, Prof. Dr. Veysel Eroğlu için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı önerisinde bulundu.
11 Temmuz 2018 Çarşamba 17:48

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığında görmek istediklerini kaydeden Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan, şunları söyledi:

“Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sayın bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun yanında ve tam destekçisi olacağımızın tüm kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz.

Afyonkarahisar'ımıza olduğu kadar bölgemize ve ülkemize sağladığı katkıların her zaman göz önünde olduğu bilinciyle, yeni hükümet sisteminde sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkemiz adına koymuş olduğu 2023 kalkınma hedefleri içerisinde sayın bakanımıza vereceği en önemli görevin, kendisini Türkiye'ye kazandıran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi olduğundan hareketle İstanbulu her zaman en ön planda tuttuğu ve "kalkınmış bir İstanbul'un kalkınmış bir Türkiye" ile eş değerde olduğu düşüncesiyle sayın bakanımızı bu çok önemli görevde değerlendireceğine ve bu vesile ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hükümetin ve cumhurbaşkanımızın başarılarına daha fazla katkı vereceğine yürekten inanıyoruz.

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği olarak her ne kadar İstanbul'da yaşayan değerli Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin seslerine kulak vererek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için desteğimizi kamuoyuna deklare ediyorsak da, değerli bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun bir taraftan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve hükümete yakın olması, bir diğer taraftan da Afyonkarahisarımız'dan ve başkentteki hemşehrilerimizden uzaklaşmamaları adına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na da çok yakışacağına olan inancımızı kamuoyuyla paylaşırız.

Sayın bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu'na ilimize, bölgemize ve ülkemize bugüne kadar yapmış olduğu hizmetleri için çok teşekkür ediyor, tüm hemşehrilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.”

  Haber okunma sayısı: 538

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

sifali-asurenin-duasi-yapildi

Şifalı Aşure'nin duası yapıldı

20 Eylül 2018 Perşembe 19:53
imaret-camii-ile-ilgili-a-protokole-cagri

İmaret Camii ile ilgili A Protokole çağrı

20 Eylül 2018 Perşembe 19:41
yeni-kadastro-muduru-ali-soydan-oldu

Yeni Kadastro Müdürü Ali Soydan oldu

20 Eylül 2018 Perşembe 19:24
malul-gazilere-resmi-kiyafet

Malul Gazilere resmi kıyafet

20 Eylül 2018 Perşembe 19:20
rektor-solak-akademisyenleri-kabul-etti

Rektör Solak akademisyenleri kabul etti

19 Eylül 2018 Çarşamba 21:08
19-eylul-gaziler-gunu-torenle-kutlandi

19 Eylül Gaziler Günü törenle kutlandı

19 Eylül 2018 Çarşamba 20:59

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR