Döner Ateşi üst

18 Ocak 2019 Cuma

Bakan Eroğlu’ndan Afyon basınına jest

bakan-eroglundan-afyon-basinina-jest

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Basınına Uludağ jesti yaptı.
12 Mart 2018 Pazartesi 15:49

Orman ve Su İşleri Bakanlığı V.Bölge Müdürlüğü ve Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar’da yayın hayatını sürdüren basın mensuplarına Bursa-Uludağ gezisi düzenlendi. Bursa/Uludağ gezisine Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren Yazılı-Görsel- İşitsel ve İnternet Medya çalışanları katıldı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun davetlisi olarak Bursa/Uludağ'a gerçekleştirilen gezi 09.03.2018 – 11.03.2018 tarihleri arasında gerçekleşti.

YAKLAŞIK 95 GAZETECİ KATILDI

Gecesi gündüzü olmadan 7/24 mesleğini icra eden Basın Mensupları haftasonu Bursa Uludağ'a giderek hem dinlendi, hem eğlendi. Yaklaşık 95 basın mensubunun katılımıyla gerçekleşen Uludağ gezisi 09.03.2018 Cuma günü Afyonkarahisar İstasyon meydanından 2 otobüs ile başladı. Meydanda toplanan basın mensupları saat 14.30 itibarı ile Bursa/Uludağ yola çıktı. Oldukça keyifli geçen yolculukta gezi otobüsleri saat 19:00 gibi Uludağ Kayak merkezine ulaştı. Başarılı bir organizasyonla tüm basın mensupları Uludağ Kayak Merkezinde bulunan değişik otellere ve Orman köşklerine yerleştirildi.  

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLEROrman ve Su İşleri bakanlığı V.Bölge Müdürlüğü ve Doğa Koruma Milli Parklar ve Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen gezi organizasyonu basın mensuplarına adeta ilaç gibi geldi. Afyonkarahisar basını 2 gün süren hafta sonu gezisinde Uludağ’ın bembeyaz dağlarında kayak yaptı, kar motosikletlerine ve teleferiklere bindi. Basın mensuplarının kar keyifleri objektiflere yansıyan birbirinden güzel fotoğraflarla ölümsüzleşti.

DÖNÜŞ MUHTEŞEM OLDU

Uludağ’dan Afyonkarahisar’a dönüşte Uludağ Milli Parkı önünde hatıra fotoğrafı çektiren Afyon Basını, daha sonra Bursa şehir merkezine hareket etti. Bursa’nın merkezinde bulunan Gülşah Hatun Türbesi / Muradiye Külliyesi ve çeşitli tarihi mekanlar ziyaret edildi. Daha sonra DSİ. 1. Bölge Müdürlüğü tarafından basın mensuplarına yemek organizasyonu düzenlendi. Basın mensupları bu misafirperverlikten dolayı DSİ Bölge Müdürlüğüne ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

GAZETECİLER TEŞEKKÜR ETTİ

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof Dr. Veysel Eroğlu'na bu güzel jesti için teşekkür eden basın mensupları, “Mesleğimiz gereği her zaman ve kulvarda koşuşturmakla mükellefiz. Bundan dolayı hem bedenen hem de ruhsal manada yıpranma ve yorgunlukla karşılaşıyoruz. Bizlere karşı gösterilen bu incelik, kısa zamanlı da olsa bizim açımızdan olumlu oldu. Sayın Bakanımıza ve davet süresince yanımızda görevlendirilmiş olan tüm bakanlık yetkililerine teşekkür ediyoruz" dediler.

Afyon Manşet Haber ve Cactus Medya Ajans olarak; Bursa/Uludağ gezisi için başta Sayın Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu olmak üzere, Basın Müşaviri Mustafa Sağer Bey'e, Orman ve Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğü personeline, 2. Bölge Müdürü Mustafa Bulut Bey’e, Uludağ Milli Park Müdürü Ozan Hacıalioğlu Bey’e, özveri ile hizmet veren Milli Parklar personeline ve DSİ 1. Bölge Müdürlüğüne misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

 Haber okunma sayısı: 453

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

dinarda-somestr-cocuk-senligi

Dinar’da Sömestr Çocuk Şenliği

17 Ocak 2019 Perşembe 18:28
vali-tutulmazdan-sandikli-ziyareti

Vali Tutulmaz'dan Sandıklı ziyareti

17 Ocak 2019 Perşembe 18:01
baskan-cole-ziyaretci-akini

Başkan Çöl’e ziyaretçi akını

17 Ocak 2019 Perşembe 17:51
tatil-yapinca-iyi-de-ya-yapmayinca

Tatil yapınca iyi de ya yapmayınca?

16 Ocak 2019 Çarşamba 20:06

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR