istek okulları

07 Haziran 2020 Pazar

Bankalarda kuyruklar oluştu, vatandaş çileden çıktı

bankalarda-kuyruklar-olustu-vatandas-cileden-cikti

Afyonkarahisar’da bankaların 12.00-17.00 saatleri arasında çalışacaklarını duyurmalarının ardından vatandaşlar bankalara akın etti.
23 Mart 2020 Pazartesi 19:43

Afyonkarahisar’da bankalar 12.00’da açılır açılmaz metrelerce kuyruk oluştu. Vatandaşlar, Bankalar caddesinde yoğunlukla bulunan bankaların önünde işlem yaptırmak için saatler öncesinden sıra beklemeye başladılar.

İşlem yaptırabilmek için bankaların dışında saatlerce beklemek zorunda kalan vatandaşlar isyan etti. Bankaların daha az personelle çalıştığını iddia eden vatandaşlar, banka içine de alınmadıklarını soğukta dipdibe beklemek zorunda kaldıklarını dile getirdiler.

“Banka çalışanları elbette kendilerini koruyacak ama bize yazık değil mi?” diye soru sorarak eleştiride bulunan vatandaşlar, “Soğukta ve dipdibe durarak koronavirüs salgını daha artmaz mı? Bu duruma farklı bir yöntem geliştirilmeli. Bu şekilde olmamalı” diye serzenişte bulundular.

Üst düzey tedbirler alan bankalar, sürekli ATM’lerde dezenfektan ve temizlik çalışması yapıyor. Haber okunma sayısı: 395

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR