istek okulları

27 Ocak 2020 Pazartesi

Başkan Çöl, muhtarlarla biraraya geldi

baskan-col-muhtarlarla-biraraya-geldi

Sandıklı ilçesinde görev yapan 11 mahalle muhtarı Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ile değerlendirme toplantısında biraraya geldi.
13 Aralık 2019 Cuma 19:11

Toplantıda mahallelerde vatandaşların kendilerine aktardıkları konuları Başkan Mustafa Çöl’e ileten muhtarlar, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Başkan Mustafa Çöl daha önce söz verdikleri hizmetlerin yapıldığını, yeni yılda yapılması düşünülen proje ve çalışmalarla ilgili kendilerine bilgiler verdiler. Yeni yapılan belediye uygulamasını kendilerine anlatan Başkan Mustafa Çöl, bu program sayesinde gönderilen şikâyet ve isteklerin direk kendisine mesaj olarak geldiğini, bu mesajı ilgili müdürlüklere iletilerek çözüm sürecinin artık daha hızlı olduğunun altını çizdi.

Başkan Mustafa Çöl toplantı sonunda bütün mahalle muhtarlarına ayrı ayrı teşekkür ederek muhtarlık işlemlerinde vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmeleri için laptop ve ajanda hediye etti.

Muhtarlar Başkan Mustafa Çöl’e bu nazik jesti için teşekkürlerini ileterek, el ele Sandıklı ilçesi için gece gündüz çalıştıklarını, daha iyi hizmetlerde bulunmak için Sandıklı Belediye Başkanına desteklerinden dolayı teşekkür ettiklerini ifade ettiler. 
Haber okunma sayısı: 94

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

eskisehir-fuarinda-gala-gecesi

Eskişehir Fuarında gala gecesi

27 Ocak 2020 Pazartesi 18:48
depreme-alismak

Depreme alışmak

27 Ocak 2020 Pazartesi 18:32
kardeslerimizin-yanindayiz

Kardeşlerimizin yanındayız

27 Ocak 2020 Pazartesi 18:21
haydi-sandikli-elazig-usumesin

Haydi Sandıklı, Elazığ üşümesin

27 Ocak 2020 Pazartesi 17:57

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR