06 Aralık 2019 Cuma

Başkan Şahin basın mensuplarını ağırladı

baskan-sahin-basin-mensuplarini-agirladi

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
21 Temmuz 2019 Pazar 21:44

Basın mensuplarının toplumun gözü kulağı olduğuna dikkat çeken Başkan Şahin, “Fedakarca görev yapan tüm basın mensuplarının, 24 Temmuz Basın Bayramını kutluyorum" dedi.

İscehisar Belediyesi düğün salonunda gazetecilerle kahvaltıda bir araya gelen Başkan Şahin, gazetecilerin Basın Bayramını kutladı. İscehisar Belediyesi olarak kendilerine verdikleri desteklerden dolayı bütün gazetecilere tek tek teşekkür eden Başkan Şahin, işini layıkıyla yapan tüm gazetecilerin basın bayramını tebrik etti.

Samimi bir sohbet havasında geçen kahvaltıda yapılacak projeler hakkında bilgi veren ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Şahin, İscehisar Belediyesinin basın ile olan ilişkilerinin son derece iyi durumda olduğunu belirterek, yaptıkları hizmetleri takip eden ve bu hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği olan basın mensuplarına, meclis üyelerine ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Şahin, İscehisar’ın mermerin başkenti olmanın yanında, jeotermal turizmde de adından söz ettirmesi için çalışmaların yapıldığını belirterek, daha yaşanabilir bir İscehisar için herkesin el ele vermesi gerektiğini kaydetti.

Afyonkarahisar basını adına konuşma yapan Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ise; “Şahsım ve meslektaşlarım adına İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e basına verdiği önemi göstererek misafir etmesi dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

Program basın mensuplarına hediye takdim edilmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 
Haber okunma sayısı: 326

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

dunya-afyonu-merak-ediyor

Dünya, Afyon'u merak ediyor

05 Aralık 2019 Perşembe 22:12
irak-buyukelcisi-afyonda-misafir-edilecek

Irak Büyükelçisi Afyon’da misafir edilecek

05 Aralık 2019 Perşembe 21:56
tarim-ve-orman-bakani-geliyor

Tarım ve Orman Bakanı geliyor

05 Aralık 2019 Perşembe 21:31
afyonda-suc-cetesi-cokertildi

Afyon’da suç çetesi çökertildi

05 Aralık 2019 Perşembe 20:35
mehmetcik-vakfindan-gazilere-ziyaret

Mehmetçik Vakfı’ndan gazilere ziyaret

05 Aralık 2019 Perşembe 19:51

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR