CACTUS YENİ

20 Ağustos 2019 Salı

moto

Başkan Şahin basın mensuplarını ağırladı

baskan-sahin-basin-mensuplarini-agirladi

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
21 Temmuz 2019 Pazar 21:44

Basın mensuplarının toplumun gözü kulağı olduğuna dikkat çeken Başkan Şahin, “Fedakarca görev yapan tüm basın mensuplarının, 24 Temmuz Basın Bayramını kutluyorum" dedi.

İscehisar Belediyesi düğün salonunda gazetecilerle kahvaltıda bir araya gelen Başkan Şahin, gazetecilerin Basın Bayramını kutladı. İscehisar Belediyesi olarak kendilerine verdikleri desteklerden dolayı bütün gazetecilere tek tek teşekkür eden Başkan Şahin, işini layıkıyla yapan tüm gazetecilerin basın bayramını tebrik etti.

Samimi bir sohbet havasında geçen kahvaltıda yapılacak projeler hakkında bilgi veren ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Şahin, İscehisar Belediyesinin basın ile olan ilişkilerinin son derece iyi durumda olduğunu belirterek, yaptıkları hizmetleri takip eden ve bu hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği olan basın mensuplarına, meclis üyelerine ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Şahin, İscehisar’ın mermerin başkenti olmanın yanında, jeotermal turizmde de adından söz ettirmesi için çalışmaların yapıldığını belirterek, daha yaşanabilir bir İscehisar için herkesin el ele vermesi gerektiğini kaydetti.

Afyonkarahisar basını adına konuşma yapan Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ise; “Şahsım ve meslektaşlarım adına İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e basına verdiği önemi göstererek misafir etmesi dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

Program basın mensuplarına hediye takdim edilmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 
Haber okunma sayısı: 274

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

hukumet-bizleri-sefalete-surukluyor

Hükümet, bizleri sefalete sürüklüyor

19 Ağustos 2019 Pazartesi 20:25
akude-ogrenci-kayitlari-basladi

AKÜ’de öğrenci kayıtları başladı

19 Ağustos 2019 Pazartesi 20:12
depremde-zarar-gorenlere-vali-destegi

Depremde zarar görenlere Vali desteği

19 Ağustos 2019 Pazartesi 19:41
sampiyondan-baskan-cole-ziyaret

Şampiyondan Başkan Çöl’e ziyaret

19 Ağustos 2019 Pazartesi 19:32
cetinkayadan-baskan-zeybeke-ziyaret

Çetinkaya’dan Başkan Zeybek’e ziyaret

19 Ağustos 2019 Pazartesi 19:28

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR