Triovista, İstek

15 Ağustos 2020 Cumartesi

Başkan Zeybek çocukluk anılarını yad etti

baskan-zeybek-cocukluk-anilarini-yad-etti

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, mezun olduğu Çayırbağ İlköğretim Okulu’nda “Turşu ve Spor Atölyesi” açılış törenine katıldı.
07 Aralık 2019 Cumartesi 18:46

Okul Müdürü Mehmet Kabakçı’nın davetlisi olarak düzenlenen programa Çayırbağ Belediye Başkanı Ali Çalışır, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Milli Eğitim Şube Müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.

             Açılış programında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Mezun olduğum ve her zaman gururla ifade ettiğim Çayırbağ İlköğretim Okulum da düzenlenen etkinliğe katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İhtilalin olduğu 1960’lı yıllarda köyümüzde iki öğretmen vardı. Köydeki imamızdan Kur’an-ı Kerim öğrenmeye giderdik, o dönemler zor dönemlerdi. Bizleri Kur’an okumaya gittiğimiz için şikayet ederlerdi.  Elhamdülillah, nereden nereye geldiğimizi hep birlikte yaşayarak görüyoruz. Çayırbağ’daki eğitim ve öğretimin gelişmesinde emek sarf eden tüm eğitimci arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle okulumuzda Turşu ve Spor Atölyesinin hazırlanmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

          Başkan Zeybek daha sonra okuma yazma kursunda başarılı olanlara sertifikalarını vererek tebrik etti.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Çayırbağ İmam Hatip Ortaokulu’nu da ziyaret ederek bir süre öğretmenlerle sohbet etti. 



Haber okunma sayısı: 185

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR