Triovista, İstek

10 Ağustos 2020 Pazartesi

Başkan Zeybek ilk defa açıkladı: “bende pazarcılık yaptım”

baskan-zeybek-ilk-defa-acikladi-bende-pazarcilik-yaptim

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, hafta sonu pazar alışverişini Fuar Alanından yaptı.
06 Temmuz 2020 Pazartesi 19:14

Pazaryerini gezen Başkan Zeybek, esnafımız ve halkımızla biraraya geldi, Koronovirüs tedbirleri dolayısıyla aynı zamanda pazaryerinde maske denetimi yapan Başkan Zeybek, halkımızın talep ve sıkıntılarını dinleyerek esnafımıza bol kazançlar diledi.

Ziyaretlerde vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Zeybek, Sağlığımız için maske takmaları gerektiğini ve sosyal mesafe kuralına riayet etmelerini istedi.

BENDE PAZARCILIK YAPTIM, HİZMETİN NE OLDUĞUNU BİLİRİM

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Afyon'un en geniş pazarını ziyaret ettik. Hem kendilerine hayırlı pazarlar diledik, hemde istek, talep ve şikâyetlerini aldık. Elhamdülillah dolaştığımız tüm esnafın söylediği hiçbir şikâyetlerinin olmadığını, gayet memnun olduklarını ifade ettiler. Bizde Belediye olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledik. Biz kendimizde esnaftık, bende pazarcılık yaptım. Yaptıkları hizmetin ne olduğunu çok iyi bilirim. Pazaryerlerimizde sergi açan tüm esnafımızı gönülden kutluyorum” dedi."VATANDAŞLARIMIZIN SAĞLIĞINI KORUMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Hem devletimizin hemde vatandaşlarımızın aldığı tedbirlerle içinde bulunduğumuz sıkıntılı sürecin üstesinden geleceğimize inandığını i ifade eden Başkan Zeybek, “Gördüğümüz kadarıyla hem esnafımız, hemde vatandaşlarımızın büyük bir çoğunluğu pandemi kurallarına birebir riayet ediyorlar. İçlerinde birkaç tane unutan varsa onları da ikaz ettik. Onlarda hemen gerekli tedbirleri aldılar. Maske, dezenfekte ve sosyal mesafe kurallarına riayet eden tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum. Zor günlerden geçiyoruz. Sadece ülkemizde değil, tüm dünyada Koronavirüs salgını ile mücadele devam ediyor. Şehrimizde de gerekli tedbirleri alarak, vatandaşlarımızın sağlığını korumaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Haberin videosu için TIKLAYINIZ

https://we.tl/t-KCDaqpL0OB

https://www.youtube.com/watch?v=zCdiBOnASbE
    Haber okunma sayısı: 403

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER