Triovista, İstek

15 Ağustos 2020 Cumartesi

Belediye fiyat tarifelerine zam geldi

belediye-fiyat-tarifelerine-zam-geldi

Afyonkarahisar Belediye Meclisi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Başkanlığı’nda toplandı.
02 Temmuz 2020 Perşembe 21:15

1 Temmuz Çarşamba günü saat 18.00’de yapılan toplantıya koronavirüs tedbirleri dolayısıyla sosyal mesafe kuralları gereği misafir kabul edilmedi.

         Kocatepe Spor Kompleksinde bulunan antrenman sahalarının kamp için gelen spor kulüplerine kullandırılması karşılığı alınacak ücretler belirlendi.

Buna göre, kampa gelecek takımlardan 1,5 saatlik her bir antrenman için 250 TL ücret alınması kararlaştırıldı.

Belediye yemekhanesinde uygulanan fiyat tarifeleri de yeniden belirlenirken, Belediye tarafından işletilen Millet Caddesinde (Uzun Çarşı) uygulanan fiyat tarifelerinin ve kapalı otoparklardaki bisiklet abonesi fiyat tarifesi ile düğün, nişan, kına,  programlarında kullanılmak üzere Ataköy, Fatih, Karşıyaka, Uydukent, Sahipata ve Asri Mezarlık karşısında bulunan semt pazar yerlerinin 19.00- 23:00 saatleri arasında talep eden vatandaşların kullanımına 600 lira karşılığında izin verilmesi kararlaştırıldı.         Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporlarının da görüşüldüğü toplantıda Belediye asfalt bitüm naklinde kullanılmak üzere 1 adet çekici ve 1 adet asfalt bitüm tankeri alınması oy birliği ile karar verildi.

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tekliflerinin de görüşüldüğü toplantıda ilgili maddeler komisyona havale edildi. Bir sonraki toplantının 4 Ağustos Salı günü saat 18.30’da yapılması kararlaştırıldı.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-9aDPOsBoVd

    Haber okunma sayısı: 1749

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR